Michał Figurski

i

Autor: AKPA

TEGO NIE WIEDZIAŁEŚ

Prowadzący Temptation Island Polska. Kim jest Michał Figurski?

2023-11-15 8:38

Michał Figurski jest polskim dziennikarzem, który prowadził wiele audycji radiowych, wyprodukował i wyreżyserował program na antenie TV4 "Czułe dranie", a nawet prowadził talk-show "Jazda figurowa". Teraz widzowie Polsatu mogą oglądać go w roli prowadzącego "Temptation Island Polska". Kim jest Michał Figurski? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Michał Figurski - żona, choroba, program, udar, córka, wiek: takie frazy są najczęściej wpisywane w sieci. Michał Figurski to dziennikarz muzyczny, konferansjer, a także prezenter i producent radiowo-telewizyjny. Na swoim koncie ma wiele audycji radiowych, ale także występy w telewizji. To właśnie on stworzył, wyprodukował i wyreżyserował program "Czułe dranie", który emitowany był na antenie TV4 w 2006 roku. Figurski ma na swoim koncie także serię dokumentalną "Nasze polskie wesele" i polityczno-obyczajowe talk-show "Hard Rock Weekend", które można było oglądać na Polsat Play. Ponadto dziennikarz prowadził format "Jazda figurowa", "Szrot lista", a także w latach 2014-2017 program na Polsat News 2 - "WidziMiSię". Na jakiś czas Michał Figurski zniknął z telewizji, a przyczyną był wylew, który mocno zmienił jego życie.

CO PIJE KROWA? Zagadki i śmieszne pytania #EwelinaPyta

Michał Figurski - wiek, wzrost

Ile lat ma Michał Figurski? Dziennikarz urodził się 16 maja 1973 roku w Moskwie, ponieważ tam był delegowany jego ojciec. Od połowy lat 80. przez cztery lata mieszkał w Libanie, gdzie skończył amerykańską szkołę średnią. Maturę polską uzyskał w 1993 w jednej ze szkół w Warszawie. Michał Figurski ma 50 lat. Internautów zastanawia także to ile wzrostu ma mężczyzna. Okazuje się, że Figurski należy do grona wysokich mężczyzn i mierzy 190 cm.

Michał Figurski - żona, dzieci

Czy Michał Figurski ma żonę i dzieci? Życie prywatne osób publicznych zawsze ciekawi internautów. W latach 2002-2014 dziennikarz związany był z Odetą Moro z którą ma 20-letnią córkę Sonię, która jest jego oczkiem w głowie. Po rozpadzie małżeństwa, córka zamieszkała z matką, ale ojca odwiedzała bardzo często. Gdy skończyła 16 lat postanowiła przeprowadzić się do Michała Figurskiego, z którym łączy ją niesamowita więź. Mężczyzna był także związany z dziennikarką Magdaleną Kasperowicz, jednak obecnie nic nie wiadomo o jego życiu uczuciowym.

Michał Figurski - choroba

Na co choruje Michał Figurski? U dziennikarza w wieku 18 lat zdiagnozowano cukrzycę typu 1. Niestety w wyniki źle leczonej choroby we wrześniu 2015 doznał wylewu i konieczne było przeszczepienie nerki oraz trzustki.

Michał Figurski - Instagram

Michał Figurski jest aktywny na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 33 tysiące osób. Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego imię i nazwisko. Na profilu Michała Figurskiego znaleźć można kadry z jego zawodowej kariery.

Sonda
Oglądasz Temptation Island Polska?