KIEDYŚ I DZIŚ

Skolim kiedyś i dziś. Tak zmienił się najpopularniejszy król latino

2023-09-20 11:04

Konrad Skolimowski, znany wszystkim jako Skolim swoimi piosenkami i oryginalnym głosem, rozkochał w sobie wielu fanów. Dziś obok jego twórczości nie da się przejść obojętnie, a dowodem na to są miliony gromadzące się pod jego każdym teledyskiem. Zastanawiacie się jak kiedyś wyglądał król latino? Mamy jego stare zdjęcia, które są naprawdę urocze!

Skolim może pochwalić się dziś mianem najpopularniejszego artysty w naszym kraju. O jego muzycznej karierze wie chyba każdy i nie ma osoby, która nie znałaby jego największego hitu "Wyglądasz idealnie". Numer w szybkim tempie skradł serca słuchaczy i w rok zgromadził ponad 158 milionów na samym YouTubie. Choć kilka lat temu w Disco Star nie udało mu się przekonać do siebie jurorów, to po wszystkim pokazał im, że mocno się mylili. Dziś Skolim nazywany królem latino, osiąga większe sukcesy niż niejeden kolega, który w branży jest już ładnych kilka lub kilkanaście lat! Dziś oprócz głosu, Skolim zachwyca swoje fanki także urodą i wyraźnie wyćwiczoną sylwetką.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądał Skolim jako dziecko. Urocze zdjęcie rozczuliło fanów

Szybkie Pytania - Skolim

Skolim kiedyś i dziś

Jak na przestrzeni lat zmienił się Skolim, którego publiczność nazywa królem latino? Z grzecznego chłopca, wyrósł na bardzo przystojnego i umięśnionego mężczyznę. Pewność siebie widoczna jest na jego twarzy gołym okiem, dlatego nic dziwnego, że fanki po prostu za nim szaleją! Jeśli chcecie zobaczyć stare zdjęcia Skolima, zerknijcie na naszą galerię, która znajduje się na górze tego artykułu. Właśnie tak na przestrzeni lat zmienił się król latino.

Skolim pokazał się nago. Tym razem poszedł na całość. Ale on ma ciało!

Jak dobrze znasz Skolima? Quiz dla fanów

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię Skolim?
Listen on Spreaker.