Marien gościem programu Superstar

i

Autor: materiały prasowe Marien gościem programu Superstar

Marien gościem programu Superstar. Wschodząca gwiazda odpowie na gorące pytania!

2022-06-03 14:05

Marien to młoda, utalentowana gwiazda, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Niebawem będzie gościem programu Superstar w Radiu SuperNova, gdzie zdradzi wiele tajemnic o sobie, swojej karierze i nie tylko! Jakie i kiedy? Szczegóły znajdziecie poniżej - tego nie można przegapić!

Marien to wokalistka młodego pokolenia, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna. Najpierw publiczność mogła podziwiać ją na koncertach Wakacyjnej Trasy Dwójki, gdzie śpiewała piosenki Dwa metry do gwiazd czy też cover numeru Letni wiatr. Niedawno okazało się, że 17-letnia artystka nagrała kawałki na rzecz drugiej części erotyka Blanki Lipińskiej 365 dni: Ten dzień. Mowa o piosenkach Nothing To Loose oraz Trouble Maker.

Mamy dla Was niespodziankę! Kariera 17-letniej piosenkarki idzie jak burza, dlatego z uśmiechem na twarzy możemy ogłosić, że będzie gościem programu Superstar. Artystka opowie o tym czy stresuje się przed koncertami, czy jest panikarą, co czuje śpiewając swoje piosenki, a także o filmie 365 dni, z którym miała styczność. Tego nie można przegapić, dlatego włączajcie Radio SuperNova już w najbliższą niedzielę 5 czerwca równo o godzinie 19. Tylko Wam Marien zdradzi takie tajemnice!

Szybkie pytania - Marien