Marcin Maciejczak

i

Autor: AKPA

METAMORFOZA

Marcin Maciejczak nie do poznania. W kręconych blond włosach wygląda całkiem inaczej

2023-08-16 16:27

Marcin Maciejczak już jakiś czas temu porzucił swój dawny image. Nie jest już brunetem jak za czasów przygody w The Voice Kids, ponieważ postawił na blond. Teraz gwiazdor The Voice Kids pokazał się w lokach, czym mocno zauroczył swoich fanów. Można rzec, że to ala "mokra włoszka" w męskiej wersji.

Marcin Maciejczak dał się poznać widzom Telewizji Polskiej, za sprawą programu dla dzieci, jakim jest oczywiście The Voice Kids. Artysta wziął udział w trzeciej odsłonie muzycznego show i będąc w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, doszedł do finału. Oczywiście nie mogło być inaczej. Marcin Maciejczak został okrzyknięty zwycięzcą i na dobre rozpoczął swoją karierę w branży. Dziś śmiało można nazwać go gwiazdą polskiej sceny muzycznej, a dowodem na to jest rzesza jego wiernych fanów i piosenki, którymi zachwyca publiczność. Pamiętacie Marcina za czasów The Voice Kids? Nastolatek miał wtedy ciemne, brązowe włosy. Dziś jest nie do poznania, ponieważ został platynowym blondynem!

ZOBACZ TAKŻE: Roksana Węgiel w białej sukni niczym anioł. Jej narzeczony odpowiada 'mam gęsią skórkę'

SuperNova LIVE: Marcin Maciejczak - Jeśli powiem

Marcin Maciejczak w blond włosach

Jakiś czas temu Marcin Maciejczak pokazał się swoim fanom w nowej odsłonie. Po brązie na jego włosach nie było już ani śladu, ponieważ zastąpił je platynowym blondem. 17-latek postanowił rozjaśnić swoje naturalne, ciemne włosy i wygląda na to, że ta zmiana bardzo mu się podoba i nie zamierza tego zmieniać. Teraz wokalista pochwalił się nowymi zdjęciami w swoich mediach społecznościowych, na których pozuje w czarnej bluzie oparty o czerwony samochód. Jak można zauważyć, jego włosy nadal są w kolorze blond jednak tym razem artysta postawił na urocze loczki. Można rzec, że to ala "mokra włoszka" w wersji męskiej. Zobaczcie sami.

Sonda
Lubisz styl Marcina Maciejczaka?