The Voice Kids

i

Autor: akpa

PROGRAMY

The Voice Kids 7 - TRENERZY. Wiemy kto zasiądzie na czerwonych fotelach

2023-09-06 16:32

The Voice Kids to program, który gości na antenie TVP2 od 2018 roku. Przed nami kolejna edycja, kolejne Przesłuchania w Ciemno i etapy, które zbliżą uczestników do wielkiego finału. W siódmej edycji muzycznego show dla dzieci, nastąpiły zmiany w obsadzie trenerskiej. Sprawdź, kto oceni uczestników The Voice Kids 7.

Trenerzy The Voice Kids 7 są już znani! Kto oceni uczestników w wieku od 8 do 14 lat? The Voice Kids to najpopularniejsze show w Polsce. To nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim poznanie młodych talentów, a także droga do głośnej kariery w branży muzycznej. Program dla dzieci od 2018 roku cieszy się sporym powodzeniem, co widać nie tylko na castingach, ale także po tym, że Telewizja Polsat startuje z jego kolejną edycją! Za nami sześć edycji The Voice Kids, które wygrali kolejno: Roksana Węgiel, Anika Dąbrowska, Marcin Maciejczak, Sara James, Mateusz Krzykała, Martyna Gąsak. Przed nami kolejna odsłona show dla dzieci i młodzieży, w której jak się okazuje nadchodzą spore zmiany. Na czerwonym fotelu zabraknie uwielbianego przez widzów i dzieciaki - Dawida Kwiatkowskiego.  Kto zajmie jego miejsce?

ZOBACZ TAKŻE: Blanka zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids? Jest komentarz gwiazdy!

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

The Voice Kids 7 - TRENERZY

Kto oceni uczestników w The Voice Kids 7? Jak wiadomo na czerwonym fotelu nie zobaczymy już Dawida Kwiatkowskiego, który związany był z programem od pierwszej edycji. Trener pożegnał się z programem po szóstej edycji show i tym samym ustąpił miejsce kolejnej osobie. Kto zajmie jego miejsce? Nowy skład trenerski The Voice Kids 7 jest już znany! Na czerwonych fotelach zobaczymy:

Miejsce Dawida Kwiatkowskiego zajęła właśnie Natasza, która od The Voice Kids 7 będzie trenowała dzieciaki w swojej drużynie. Czy doprowadzi jedno z nich do zwycięstwa? Tego dowiemy się najprawdopodobniej wiosną 2024 roku.

Sonda
Czy Natasza Urbańska w The Voice Kids to dobry wybór?