Laura Bączkiewicz - wiek, wzrost, data urodzenia, Eurowizja Junior 2022, The Voice Kids, dubbing, Instagram

i

Autor: AKPA Laura Bączkiewicz - wiek, wzrost, data urodzenia, Eurowizja Junior 2022, The Voice Kids, dubbing, Instagram

Laura Bączkiewicz - wiek, wzrost, data urodzenia, Eurowizja Junior 2022, The Voice Kids, dubbing, Instagram

2022-12-11 16:03

Polska ponownie bierze udział w Eurowizji Junior. W 2022 roku naszą reprezentantką została urocza Laura Bączkiewicz. Ile ma lat? Jak zaczęła się jej przygoda z muzyką? Najważniejsze informacje o Laurze Bączkiewicz, znajdziecie w artykule poniżej. To warto wiedzieć!

Spis treści

 1. Laura Bączkiewicz - wiek, wzrost
 2. Laura Bączkiewicz - Eurowizja Junior 2022
 3. Laura Bączkiewicz - The Voice Kids
 4. Laura Bączkiewicz - dubbing
 5. Laura Bączkiewicz - Instagram

Kim jest Laura Bączkiewicz? To pytanie zadaje sobie z pewnością niejedna osoba, która natrafiła na uroczą artystkę. Laura Bączkiewicz to niesamowicie utalentowana nastolatka, która ma szansę zrobić głośną karierę w branży muzycznej. To właśnie poprzez specjalne preselekcje w Szansie na Sukces, została wybrana na reprezentantkę Polski w dwudziestym konkursie Eurowizji Junior, który odbędzie się w niedzielę 11 grudnia 2022 roku. Laura pokaże się światu z polsko - angielską piosenką "To The Moon" na scenie w Erywaniu. Zanim jednak doszło do tego sukcesu, widzowie mogli oglądać artystkę w muzycznym talent show The Voice Kids. Laura wzięła udział w piątej edycji programu i szlifowała swój wokal pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. Mimo iż nie wygrała, to i tak barama do kariery muzycznej szeroko się przed nią otworzyła. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent!

Laura Bączkiewicz - wiek, wzrost

Ile lat ma Laura Bączkiewicz? Data urodzenia artystki to bardzo ważna informacja, której poszukuje coraz więcej osób. Artystka ma obecnie 11 lat i pochodzi z Konina. Niestety nie znamy jej dokładnej daty urodzenia, tak samo jak wzrostu.

Laura Bączkiewicz - Eurowizja Junior 2022

Laura Bączkiewicz została reprezentantką Polski w 20. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu pokaże się światu z piosenkę "To The Moon".

Laura Bączkiewicz - The Voice Kids

Laura Bączkiewicz dała się poznać całej Polsce występując w 5. edycji The Voice Kids. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała utwór "Dancing Queen" Abby i odwróciła trzy fotele. Następnie wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie pod jego okiem szlifowała wokal. Dziewczynka dotarła do finału i mimo iż nie wygrała show, brama do wielkiej kariery szeroko się przed nią otworzyła.

Laura Bączkiewicz - dubbing

Laura Bączkiewicz oprócz śpiewania, dubbinguje także animowane filmy, bajki i seriale. Uczennica Studia Piosenki Estradowej "HIT" w Koninie, ma na swoim koncie wiele ról. Laura Bączkiewicz użyczała już swojemu głosu w produkcjach takich jak:

 • Barbie: Przygody księżniczek - Emma (2020)
 • Ups 2! Bunt na arce - Jelly (2020)
 • Wojna z dziadkiem - Jennifer (2020)
 • Zuzia i tajemnica Mruczka - Zuzia (2020)
 • Chłopiec zwany Gwiazdką - Andrea (2021)
 • Najlepsze urodziny Królika Karola - Monika (2021)
 • Lato, kiedy nauczyłam się latać - Ana (2022)
 • Clifford - Emily Elizabeth Howard (2019)
 • Jedziemy z Otisem - Celeste (2021)
 • Deepa i Anoop - Deepa (2022)

To jednak tylko kilka produkcji, w których mogliśmy usłyszeć głos Laury Bączkiewicz. Warto również wiedzieć, że w przyszłości 11-latka chciałaby zostać wokalistką lub aktorką i jak można się domyślać nie wyobraża sobie życia bez muzyki.

Listen to "LAURA BĄCZKIEWICZ PRZED FINAŁEM EUROWIZJI JUNIOR (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.

Laura Bączkiewicz - Instagram

Laura Bączkiewicz jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu pod nazwą @laura.baczkiewicz. Młoda artystka publikuje wiele zdjęć i relacji ze swojej kariery, a szczególnie z Eurowizji Junior 2022.

Sonda
Czy uważasz, że Laura Bączkiewicz ma szanse wygrać Eurowizję Junior 2022?