Startup Music - Michał Wiśniewski i ICH TROJE

i

Autor: Radio SuperNova Startup Music - Michał Wiśniewski i ICH TROJE

Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

2022-11-09 8:23

Kochasz śpiewać? Zawsze chciałeś usłyszeć swój głos w radiu? Teraz jest to możliwe z konkursem Startup Music, który startuje na naszej antenie. Tym razem do wygrania jest profesjonalne nagranie piosenki z zespołem Ich Troje. Michał Wiśniewski już czeka na zgłoszenia - sprawdź szczegóły i zasady konkursu!

Kim jest Michał Wiśniewski - wie chyba każdy! To lider i wokalista zespołu Ich Troje, który na polskiej scenie muzycznej działa od 1994 roku. Grupa w mgnieniu oka stała się niesamowicie popularna, a ich piosenki do dziś nuci większość osób, a dodatkowo możecie usłyszeć je na antenie Radia SuperNova, ponieważ gramy dla Was tylko polskie hity! Jesteś fanem zespołu Ich Troje? Kochasz śpiewać, a dodatkowo chciałbyś zobaczyć Michała Wiśniewskiego na żywo? Teraz te marzenia mogą się spełnić, a wszystko za sprawą konkursu Startup Music w Radiu SuperNova. Do wygrania jest profesjonalne nagranie piosenki z repertuaru Ich Troje w ich towarzystwie! Co zrobić by zaśpiewać z Michałem Wiśniewskim i jego ekipą? To banalnie proste!

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Startup Music z Cleo dobiegł końca. Natalia Kucharska zwycięzcą pierwszej edycji!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Konkurs Startup Music ICH TROJE - zasady

Chcesz zostać gwiazdą polskiej sceny muzycznej, usłyszeć swój głos na antenie Radia SuperNova, a przede wszystkim nagrać piosenkę z Ich Troje? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, to konkurs Startup Music jest właśnie dla Ciebie! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas własną interpretację wybranej przez siebie piosenki zespołu Ich Troje w formacie mp3. Wersja dance, akustyczna inna - sam zadecyduj z jakiej strony chcesz się pokazać! Następnie prześlij do nas zgłoszenie poprzez specjalny formularz na stronie startupmusic.radiosupernova.pl. Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 17.10.2022 do 17.11.2022 roku, a już 22 listopada odbędzie się wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, który razem z Ich Troje nagra i zaśpiewa piosenkę! Nie czekaj ani chwili dłużej! Prześlij nam swoje zgłoszenie i spełnij marzenia o byciu gwiazdą polskiej sceny muzycznej!

Pamiętaj, że plik musi być nagrany w formacie mp3, a jego rozmiar może wynosić max 5 MB. Pełny regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Kim są jego dzieci?

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie StartUp Music?