Mandaryna

i

Autor: AKPA Mandaryna

Mandaryna szczęśliwie zakochana! Tak wygląda jej nowy partner

2022-10-13 9:31

Mandaryna odpoczywa na egzotycznych wakacjach i okazuje się, że jest szczęśliwie zakochana! W końcu pokazała jak wygląda jej partner, a fani ruszyli z gratulacjami. Co ciekawe, pod fotką zakochanych zaczęły pojawiać się także komentarze, że nowy wybranek piosenkarki jest podobny do jej byłego męża Michała Wiśniewskiego.

Mandaryna jest zakochana i pokazała swojego nowego partnera! Piosenkarka znana z hitów takich jak Here I Go Again, czy Ev'ry Night odpoczywa na egzotycznych wakacjach i wygląda na bardzo szczęśliwą. W końcu należy jej się zasłużony odpoczynek, ponieważ dużo w tym roku koncertowała, a w dodatku prowadziła swoją szkołę tańca. Fani gwiazdy już wcześniej podejrzewali, że coś jest na rzeczy po zdjęciu na którym tajemniczy brunet wymownie trzyma swoją dłoń na jej pośladku. Teraz artystka potwierdziła domysły internautów i pokazała swojego nowego partnera! Wszyscy ruszyli z gratulacjami, a niektórzy stwierdzili nawet, że nowy ukochany Mandaryny jest uderzająco podobny do jej byłego męża Michała Wiśniewskiego. Kim jest nowy partner Marty Wiśniewskiej?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Kim jest nowy partner Mandaryny?

Mandaryna do tej pory nie miała szczęścia w miłości. W latach 2002-2006 była żoną Michała Wiśniewskiego, z którym ma ukochane dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Martę. Później piosenkarka spotykała się z prawnikiem Pawłem Wójcikiem, jednak związek ten nie przetrwał próby czasu. Teraz Mandaryna wydaje się być bardzo szczęśliwa! Za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie z partnerem, który jest brunetem i wygląda na młodszego od niej. Należy jednak pamiętać, że wiek to tylko cyferki, a najważniejsze jest bycie szczęśliwym!

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

- Cudownie razem wyglądacie, trzymam kciuki

- Przystojniak i bogini

- Widać bardzo podobny do Michała

- No no przystojniak ....wszystkiego dobrego dla Was

Na ten moment nie wiadomo, kim jest nowy partner Mandaryny. Piosenkarka podpisała go tylko w hashtagu #M.A co może oznaczać, skrót od jej imienia, ale także od imienia jej ukochanego.

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Kim są jego dzieci?

Sonda
Słuchałeś/-aś Mandaryny?