konkurs Miss i Mister Supranational Talent

i

Autor: materiały prasowe

WYBORY MISS

Konkurs Miss i Mister Supranational Talent oraz Miss i Mister Top Model. Kto wygrał?

2023-07-13 10:39

Podczas Festiwalu Piękna 2023 na uczestników konkursu Miss Supranational i Mister Supranational czeka wiele wyzwań. Jednym z nich był udział w wyjątkowym pokazie mody, podczas którego najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata walczyli o tytuły: Miss i Mister Supranational Talent i Miss i Mister Top Model. Wiemy kto okazał się najlepszy!

Konkurs Miss i Mister Supranational Talent oraz Miss i Mister Top Model za nami! Podczas Festiwalu Piękna 2023 na uczestników konkursu Miss Supranational i Mister Supranational czeka wiele wyzwań. Jednym z nich był udział w wyjątkowym pokazie mody, podczas którego najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejsi mężczyźni z całego świata walczyli o tytuły: Miss i Mister Supranational Talent i Miss i Mister Top Model. Wydarzenie odbyło się w hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Polskę reprezentowali: Aleksandra Klepaczka i Daniel Tracz. Od klasycznego tańca indyjskiego Miss Indii Peagnya Ayygari, przez śpiew operowy reprezentantki Japonii Mayuko Hanawa aż po baletową interpretację Miss Islandii Isabella Porvaldsdottir - uczestniczki Miss Supranational 2023 zaprezentowały swoje umiejętności przed licznie zebraną publicznością. Wyniki konkursu Miss Talent poznamy jednak dopiero podczas finałowej gali konkursu Miss Supranational 2023, w piątek 14 lipca.

Wszystkie finalistki wcieliły się również tego wieczoru w rolę modelek. Każda zaprezentowała na wybiegu kreację przygotowaną przez projektanta mody ze swojego kraju. Kandydatki prezentowały się według listy kontynentów, począwszy od finalistek z Afryki, Azji, Karaibów, obu Ameryk a skończywszy na Europie. Z kontynentu afrykańskiego zwyciężczynią została Sakhile Dube reprezentująca Zimbabwe, zwyciężczynią  z obu Ameryk okazała się  Miss Kolumbii –Valentina Mora, z Azji  - reprezentantka Tajlandii – Patraporn Wang, tytuł Supra Model Of The Year Karaibów zdobyła zaś Miss Bahama – Malique Maranda, a  Europy – Czeszka, - Marie Jedlickova. Wszystkie piękności otrzymały gratulacje z rąk panującej Miss Supranational 2022 – Lalei Mswane.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Miss i Mister Supranational Talent oraz Miss i Mister Top Model

Panowie udowodnili, że na wybiegu czują się jak ryby w wodzie, prezentując kreacje przygotowane przez projektantów mody. Do top 3 konkursu Mister Top Model zakwalifikowali się reprezentanci Kamerunu, Hiszpanii i Korei. Swoje talenty zaprezentowali przedstawiciele Nepalu, Ekwadoru, Indonezji i Indii. Wyniki konkursów zostaną ogłoszono podczas finałowej gali, która odbędzie się w sobotę, 15 lipca. W jury konkursu Miss i Mister Top Model oraz Miss i Mister Supranational Talent zasiedli m.in. Andre Sleigh - dyrektor kreatywny konkursu, Lalela Mswane – Miss Supranational 2022, Luis Daniel Galvez – Mister Supranational 2022,  Katarzyna Cygańska - znana stylistka i choreografowie - Maciej Zakliczyński i Tomasz Barański.

Wielki finał obu konkursów odbędzie się już w najbliższy weekand w Amfiteatrze w Nowym Sączu. W piątek będziemy podziwiać zmagania o koronę Miss Supranational 2023. Wydarzenie będzie transmitować telewizja Polsat.  Natomiast w sobotę poznamy Mistera Supranational 2023. Telewizja Polsat wyemituje nagranie z tego wydarzenia 22 lipca.