Marek Piekarczyk

i

Autor: AKPA Marek Piekarczyk

Kolędy w TVP 2022. Kto wystąpi na koncercie Chwała na wysokości, a pokój na ziemi? [GWIAZDY]

2022-12-24 15:12

Telewizja Polska przygotowała dla widzów muzyczną niespodziankę z okazji świąt Bożego Narodzenia. Mowa o koncercie kolęd "Chwała na wysokości, a pokój na ziemi", który zostanie wyemitowany w TVP w świątecznym okresie. Kto wystąpi na scenie? Jakie gwiazdy zaśpiewają najpiękniejsze kolędy? Sprawdźcie szczegóły.

Chwała na wysokości, a pokój na ziemi to świąteczny koncert organizowany przez Telewizję Polską w 2022 roku. Podczas koncertu kolęd na scenie zobaczymy polskich artystów z branży muzycznej, a dodatkowo odbędzie się on z udzia­łem pa­ry pre­zy­denc­kiej. Emisja wydarzenia odbędzie się 24 grudnia w Wigilię, a będzie można oglądać ją na TVP 1 o godzinie 17:35, a także 25 grudnia w Boże Narodzenie o godzinie 12:50 i 14:20. To jednak nie jedyne kolędowanie z Telewizją Polską. W okresie świątecznym widzowie będą mieli okazję posłuchać także koncertu Gdy śliczna Panna Syna kołysała, który został nagrany w Ba­zy­li­ce Ar­chi­ka­te­dral­nej we From­bor­ku.

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Kolędy TVP1 - Chwała na wysokości, a pokój na ziemi [GWIAZDY]

Kto wystąpi na koncercie kolęd TVP1 - Chwała na wysokości, a pokój na ziemi? Telewizja Polska po raz kolejny funduje swoim widzom wzruszające wydarzenie muzyczne w okresie świąt Bożego Narodzenia. Podczas koncertu Chwała na wysokości, a pokój na ziemi, wystąpią między innymi:

ZOBACZ TAKŻE: Góralskie kolędowanie 2022 - kto wystąpi na wigilijnym koncercie w TV? [GWIAZDY]

Quiz: jaką jesteś potrawą wigilijną?

Pytanie 1 z 7
Wybierz ulubioną tradycję: