Defis

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS

Karol Zawrotniak - Defis [WIEK, WZROST, ŚLUB, DZIEWCZYNA, INSTAGRAM]

2023-05-26 14:22

Kim jest Karol Zawrotniak? To żadna tajemnica! To nie tylko gwiazda disco polo, ale także lider i wokalista zespołu Defis. Muzyk słynie nie tylko z wpadających w ucho piosenek, ale także ze skromności, którą uwielbia w nim niejedna fanka. Ile ma lat? Czym się interesuje? Czy serce Defisa jest już zajęte? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Defis - kim jest Karol Zawrotniak? To zastanawia wielu internautów, którzy wyszukują w internecie informacji na jego temat. Karol Zawrotniak to nikt inny jak lider i wokalista grupy Defis, która została założona w wiosce Wojsławice w województwie lubelskim przez Dariusza Zielińskiego. Ich pierwszym, głośnym kawałkiem z którym występowali na lokalnych imprezach był numer z 2014 roku Tak Bardzo Tego Chcę, do którego pojawił się również teledysk. Numer szybko skradł serca wielu słuchaczy i tak zaczęła się ich przygoda w branży muzycznej. Kolejne piosenki, które zyskiwały statusy złotych lub diamentowych płyt, występy na wielkich scenach, coraz większa rozpoznawalność, wywiady w telewizji, a także zgłoszenie swojej propozycji w 2016 roku do polskiego konkursu Eurowizji. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?

Karol Zawrotniak 'Defis' - wiek, wzrost

Ile lat ma Defis, czyli Karol Zawrotniak? To żadna tajemnica. Lider popularnej grupy disco polo urodził się dokładnie 7 stycznia 1993 roku w Chełmie na Lubelszczyźnie, a wychował się w pobliskiej wiosce Cyców. Jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończył 30 lat.

Karol Zawrotniak 'Defis' - wykształcenie, hobby

Karol Zawrotniak z wykształcenia jest politologiem. Ukończył studia na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Wszyscy wiedzą, że kocha muzykę, jednak jego pasją jest także piłka nożna. Co ciekawe, lider zespołu Defis jest jest sponsorem, wiceprezesem, a jednocześnie piłkarzem zespołu LKS Błękit Cyców, grającego w Lubelskiej Klasie Okręgowej.

Karol Zawrotniak 'Defis' - Disco Star

Mało kto wie, ale Karol Zawrotniak z formacji Defis w 2018 roku był w programie Disco Star. Muzyk doszedł do ćwierćfinałów i mimo iż nie wygrał muzycznego talent-show to nie poddał się, dlatego dziś słyszymy jego wielkie hity! Sukces w telewizyjnym programie był bodźcem do stworzenia jego pierwszej autorskiej piosenki. Muzyk miał wtedy 21 lat i napisał nie tylko słowa, ale także muzykę do kawałka Tak Bardzo Tego Chcę.

Karol Zawrotniak 'Defis' - dziewczyna

Czy Karol Zawrotniak z zespołu Defis ma dziewczynę? Takie pytanie nurtuje wiele fanek wokalisty, które wzdychają na jego widok. Lider grupy Defis trzyma swoje życie prywatne w tajemnicy, dlatego ciężko było dowiedzieć się, czy jego serce jest zajęte. Jednak jakiś czas temu okazało się, że na dłoni muzyka pojawiła się obrączka. Kto jest wybranką jego serca? To oczywiście tajemnica!

ZOBACZ TAKŻE: Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

Karol Zawrotniak 'Defis' - Instagram

Karola Zawrotniak, znany wszystkim jako lider zespołu Defis jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu na jego oficjalnym koncie @karoldefis lub śledząc konto zespołu @defisoficjalny.

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)