Kamil Kossakowski

i

Autor: screen z YouTube/KOSSAKOWSKI Kamil Kossakowski

Kamil Kossakowski - wiek, gdzie mieszka, dziewczyna, siostra, Discoboys, Instagram

2022-06-04 13:25

Kim jest Kamil Kossakowski? To artysta, który w ostatnim czasie robi niezły szum w branży muzycznej. Jego kawałki dosyć szybko stają się hitami i co ciekawe, królują również na TikToku. Co musicie wiedzieć o wokaliście z grupy DiscoBoys? Sprawdźcie poniżej.

Kim jest Kamil Kossakowski? Informacji na temat artysty poszukuje wiele osób. Kamil Kossakowski to lider zespołu DiscoBoys, który tworzy muzykę w rytmach disco polo. Kawałki które pokazuje odbiorcom w mgnieniu oka stają się prawdziwymi hitami i osiągają niemałe wyświetlenia w sieci. Jego kariera w internecie zaczęła się od tworzenia zabawnych filmików na YouTube, a w pewnym momencie przekształciło się to w muzykę. Powstał projekt Bagno, czyli zespół tworzący muzykę rozrywkową w celach humorystycznych. Była też grupa Elita, czyli projekt Kamila w którym znaleźli się influencerzy, tiktokerzy i youtuberzy.

Nie można zapomnieć również o zespole DiscoBoys, który staje się coraz bardziej popularny dzięki swoim hitom. Do najpopularniejszych piosenek grupy należą numery takie jak: Niebieskie oczy, Mały miś czy też Zarąbista Blondi, do której powstał cover Zarąbisty Brunet.

ZOBACZ TAKŻE: Była w Projekt Lady, a teraz szaleje w branży disco polo. To nowa gwiazda polskiej sceny?

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?

Kamil Kossakowski - wiek, wzrost

Ile lat ma Kamil Kossakowski? Artysta disco polo w listopadzie 2022 skończy 24 lata. Ile ma wzrostu? Takiej informacji niestety nie znajdziemy w sieci.

Kamil Kossakowski - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Kamil Kossakowski? Artysta swoje życie prywatne trzyma w tajemnicy, jednak na jego Facebooku możemy dostrzec, że w opcji "mieszkam w" ma wpisaną wioskę Jaktorów. 

ZOBACZ TAKŻE: Najprzystojniejsi polscy piosenkarze z branży disco. Na ich widok mocniej bije serce!

Kamil Kossakowski - rodzina, siostra

Wiele osób poszukuje w sieci informacji, kim jest czarnowłosa dziewczyna, z którą Kamil pokazuje się w teledyskach i na zdjęciach. Okazuje się, że jest to starsza siostra artysty - Sylwia, która również kocha muzykę.

Kamil Kossakowski - dziewczyna

Czy Kamil Kossakowski ma dziewczynę? Takiej informacji poszukuje jego niejedna fanka, której wpadł w oko. Najprawdopodobniej serce artysty jest wolne.

Kamil Kossakowski - High League

Kamil Kossakowski stał się zawodnikiem federacji High League. Artysta disco polo zmierzy się na trzeciej gali 4 czerwca z Łukaszem Wdowiakiem, który w sieci znany jest wszystkim jako żartowniś Lukas TV. Co ciekawe, Kamil Kossakowski dał się poznać widzom podczas pierwszej, premierowej gali High League. Artysta zawalczył wtedy w oktagonie z dwoma innymi przeciwnikami - Łukaszem Wdowiakiem i Sebastianem "Bunio".

ZOBACZ TAKŻE: High League 3 - KARTA WALK, DATA, ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na High League 3?

Kamil Kossakowski - Instagram

Kamil Kossakowski jest aktywny na Instagramie. Jego profil jest publiczny, więc każdy może zobaczyć co artysta publikuje na swoim profilu, a także na InstaStories.

Miły Pan - kiedy jest niemiły (szybkie pytania)