Zenek Martyniuk

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk poprawił urodę. Król disco polo lśni na nowo!

2022-05-25 13:52

O królu disco polo znowu jest bardzo głośno, a to wszystko za sprawą jego zmiany! Okazuje się, że Zenek Martyniuk poprawił nieco urodę. Mowa o jego zębach, które przez większość swojej kariery ukrywał. Teraz artysta chwali się uśmiechem i lśni na nowo! Sprawdźcie szczegóły.

Zenek Martyniuk poprawił urodę, a w internecie aż huczy! Król disco polo jest tylko jeden, a mowa oczywiście o Zenku Martyniuku, którego publiczność kojarzy z zespołu akcent. Artysta ma na swoim koncie wiele hitów, w tym najbardziej znane single takie jak: Przez Twe oczy zielone, Classy girl, Życie to są chwile, Gwiazda czy też Prawdziwa miłość to Ty. Choć początki jego kariery sięgają lat 80' to artysta cały czas jest na świeczniku wielu osób. Tworzy muzyczne nowości, nagrywa teledyski, które coraz częściej mają egzotyczny i wakacyjny wydźwięk, ale również koncertuje na wielkich wydarzeniach. Mimo iż na scenie czuje się jak ryba w wodzie, to wiele razy można było dostrzec, że przed publicznością ukrywał swoje zęby. Gdy pozował do zdjęć uśmiechał się "bez zębów", zaciskając po prostu usta, a śpiewając zasłaniał zęby mikrofonem. Teraz okazuje się, że postanowił lekko poprawić urodę i... zainwestował w nowe zęby.

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Zenek Martyniuk - nowe zęby

Zenek Martyniuk do tej pory niezbyt chętnie prezentował publiczności swoje uzębienie, jednak niedawno wszystko się zmieniło! Artysta wraz z żoną gościł na gali Osobliwości i Sukcesy 2022, gdzie pojawili się w nieco innym wydaniu. Danuta - małżonka króla disco polo lśniła na czerwonym dywanie z gładką twarzą i sylwetką, której pozazdrościć może jej wiele pań, zaś jej mąż Zenek ku zdziwieniu wszystkich pokazał śnieżnobiałe zęby, na których nie widać już tak zwanej diastemy, czyli przestrzeni między górnymi jedynkami. Poniżej możecie zobaczyć zmianę króla disco polo. Zmiana widoczna jest od razu!

ZOBACZ TAKŻE: Zenek Martyniuk - wiek, żona, syn, piosenki, romans, majątek, Instagram

Zenek Martyniuk

i

Autor: MAREK ZIELINSKI/SUPER EXPRESS Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk GALA OSOBOWOSCI I SUKCESY ROKU 2022

i

Autor: ARTUR HOJNY/SuperExpress Zenek Martyniuk GALA OSOBOWOSCI I SUKCESY ROKU 2022
Sonda
Słuchasz Zenka Martyniuka?