Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Justyna Steczkowska

GWIAZDY

Justyna Steczkowska zachwyca w bikini. Fani nie dowierzają 'trójka dzieci i taka figura'

2023-07-11 11:28

Już niebawem Justyna Steczkowska będzie świętować swoje 51. urodziny. Teraz piosenkarka spędza wakacje w słonecznej Chorwacji i w związku z tym chwali się swoją nienaganną sylwetką w mediach społecznościowych. Kadry na jachcie po prostu zachwycają!

Za niecały miesiąc Justyna Steczkowska będzie świętować swoje 51. urodziny. Piosenkarka znana z takich hitów jak Dziewczyna szamana czy też Wracam do domu, od lat zachwyca wyglądem, a jej fani twierdzą, że zegar zatrzymał się dla niej w miejscu. Artystka słynąca z szerokiej skali głosu, wyliczonej aż na cztery oktawy od zawsze lśni na scenie w kreacjach podkreślających sylwetkę. Od dłuższego czasu jest także aktywna w mediach społecznościowych gdzie chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego, a dokładnie z egzotycznych podróży. Piękne widoki, błogi odpoczynek i oczywiście Justyna Steczkowska w bikini. Teraz gwiazda polskiej sceny muzycznej odpoczywa w Chorwacji i pochwaliła się fanom nowym strojem kąpielowym i swoją zgrabną sylwetką.

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Justyna Steczkowska w bikini

Justyna Steczkowska od zawsze szczyci się wyćwiczoną i zgrabną sylwetką. Chętnie eksponuje swoje kształty w obcisłych sukienkach na scenie, ale także na swoich mediach społecznościowych. Teraz wypoczywając w słonecznej Chorwacji nie zapomniała o swoich wiernych fanach i pokazała jak odpoczywa na luksusowym jachcie. Ubrana w dwuczęściowy, niebieski strój kąpielowy, eksponuje swoją nienaganną sylwetkę, a w komentarzach roi się od zachwytu fanów, jak i fanek Justyny Steczkowskiej:

- Trójka dzieci i taaka figura?? 😍

- Niech mi ktoś powie, że masz tyle lat ile masz 😱 Wyglądasz obłędnie ❤️ Udanego wypoczynku ❤️

- Pięknie wyglądasz Justynko,figury może pozazdrościć Tobie niejedna 18 🤩

Poniżej pokazujemy Wam najnowszy filmik, który artystka opublikowała na swoim profilu odpoczywając na jachcie w słonecznej Chorwacji. Więcej kadrów z wakacji znajduje się jednak na 24-godzinnej relacji Justyny Steczkowskiej na jej oficjalnym Instagramie. Takiej figury może pozazdrościć jej niejedna kobieta!

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarabia syn Justyny Steczkowskiej na muzyce. Kwota zaskakuje!

Sonda
Śledzisz Justynę Steczkowską w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.