Edyta Górniak testament

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Edyta Górniak spisała testament. TO chce zostawić Roxie Węgiel i Viki Gabor!

Edyta Górniak jak każdy odpowiedzialny rodzic chce zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka. W związku z tym artystka spisała już testament, o czym poinformowała syna Allana. Piosenkarka wspomniała też o zapisie dotyczącym m.in. Roxie Węgiel i Viki Gabor. Chodzi o wykonywanie utworów diwy po śmierci.

Testament Edyty Górniak może wydać się dla wielu z was szokujący. Wokalistka, która już kilka lat temu mówiła w rozmowie z Magdą Mołek o tym, że odbyła ważną rozmowę dotyczącą swojego majątku z synem Allanem, martwi się również o swoje dokonania muzyczne. Diwa nie chce, by po jej utwory sięgali nieodpowiedni przedstawiciele polskiej sceny muzycznej. W rozmowie z Super Expressem piosenkarka wyznała, iż planuje zamieścić w testamencie zapis dotyczący wykonywania jej utworów po śmierci. Górniak przyznała, że na liście uprawnionych wykonawców na pewno znajdą przedstawicielki młodego pokolenia, z którymi szczególnie mocno jest zżyta.

Marina nagrała trend do "maju maj". Internauci czekają na taniec Wojtka Szczęsnego!

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Górniak o testamencie

Drogi Edyty Górniak, Roxie Węgiel i Viki Gabor skrzyżowały się kilkukrotnie. Roksana była podopieczną Edyty w The Voice Kids, natomiast z Wiktorią łączą ją romskie korzenie. We wspomnianej rozmowie z SE diwa zapewniła, że obie piosenkarki mogą znaleźć się w jej testamencie.

Myślałam o tym nawet dziś. Pomyślałam: ja chyba wybiorę ulubionych artystów i zostawię w testamencie, czyje wykonania chciałabym, żeby publiczność nadal cieszyły. Na pewno Viki. Chciałabym, żeby to była Viki Gabor. Lista jest długa. Dłuższa niż krótsza. Roxie Węgiel? Myślę, że też - wyliczyła.

Artystka wyróżniła też... Marylę Rodowicz, która, jak sama mówi, jest przecież nieśmiertelna.

I pani Maryla Rodowicz! Ona jest ponadczasowa! Ona tak postanowiła, my się tego trzymamy: ona będzie już zawsze - dodała.

Ciekawe, co na to dziewczyny.

Sonda
Czy spisałaś/łeś już testament?