Julinek Park - Piłkarskie szaleństwo

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - Piłkarskie szaleństwo

Julinek Park - Piłkarskie szaleństwo. HARMONOGRAM 11-12 czerwca 2022

2022-06-10 10:03

Żonglerka to niezwykle trudna sztuka - szczególnie, jeśli w grę wchodzą piłki do nogi. Aby wszystkie pozostały w powietrzu, potrzeba mistrza freestyle’u. Kiedy na scenę wchodzi Marek, widzowie nie mogą oderwać wzroku od jego niewiarygodnych popisów. Najpierw unosi się jedna piłka, później druga i trzecia… aż w końcu pięć piłek naraz nie dotyka ziemi!

Już w ten weekend 11-12 czerwca w Julinek Park odwiedzający zetkną się z żonglerką na mistrzowskim poziomie w wykonaniu uczestnika 6. edycji Mam Talent, Marka Borna. To jedyny polski freestyler, który używa na scenie aż pięciu piłek jednocześnie! Widok zapiera dech w piersiach widzów, a po ich wyjściu z pokazu dziedzina football freestyle często zyskuje wielu nowych amatorów. To konkurencja wymagająca niezwykłej sprawności i koordynacji, która łączy w sobie żonglerkę i zaawansowane tricki piłkarskie. Podczas warsztatów freestyle’owych Marek zdradzi tajniki tego sportu.

Za piłkarskie emocje odpowiadać będą również młodzi zawodnicy z Akademii Piłkarskiej w Łomiankach, którzy rozegrają krótkie mecze piłki nożnej i zaprezentują przy tym prawdziwe sportowe oblicze tej popularnej gry. Widzowie będą mieli okazję podszlifować swoje umiejętności podczas specjalnych warsztatów – nauczą się m.in. grać w kręgle piłkarskie, strzelać na bramkę w wielkim stylu, pokonywać slalom z piłką czy rozgrywać mecze.

Szybkie pytania - Kaja Gniecioszek

Julinek Park - Piłkarskie szaleństwo

Cyrkowe atrakcje także nie pozwolą się nudzić – absolwenci Państwowej Szkoły Cyrkowej dostarczą niezapomnianych wrażeń podczas pokazów akrobatyki powietrznej, gimnastyki na rozmaitych przyrządach czy żonglerki w pojedynkę i w parach. O rozrywkę widzów zadbają dodatkowo utalentowani fakirzy, którym żadne ostrza nie są w stanie wyrządzić krzywdy!

Dodatkowe atrakcje:

  • warsztaty kreatywne z tworzenia pomponów do kibicowania
  • warsztaty sportowe „Piłka w locie” i konkurs na króla strzelców
  • animacja „Memory z piłkarzami w wersji XXL”
  • mini disco z bubble show

Partnerem wydarzenia jest Akademia Piłkarska Klubu Sportowego Łomianki.

HARMONOGRAM 11-12 CZERWCA

12:00 – Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Marka Borna – MAŁA SCENA13:00 – Pokaz oraz warsztaty z mistrzem freestyle’u Markiem Bornem – MAŁA SCENA14:00 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA15:00 – Pokaz Freestyle Football w wykonaniu Marka Borna – MAŁA SCENA16:00 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA17:30 – Pokaz „Miniatura cyrkowa” w wykonaniu uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA18:30 – Pokaz dyplomowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Cyrkowej – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Julinek Park - Piłkarskie szaleństwo

i

Autor: materiały prasowe Julinek Park - Piłkarskie szaleństwo