Jerzy Stuhr w szpitalu. Aktor trafił na OIOM!

i

Autor: AKPA Jerzy Stuhr w szpitalu. Aktor trafił na OIOM!

Jerzy Stuhr w szpitalu. Aktor trafił na OIOM!

2023-05-16 9:47

Problemy zdrowotne Jerzego Stuhra nie są już tajemnicą. Okazuje się, że wybitny aktor trafił do szpitala i przebywa na OIOM-ie. Jaki jest stan zdrowia Jerzego Stuhra? Co się stało? W tajemniczy sposób wyjawił informacje o swoim ojcu Maciej Stuhr w najnowszym wywiadzie. Sprawdźcie szczegóły.

Jerzy Stuhr w szpitalu - co się stało? Takie pytanie zadaje sobie dziś wiele osób. Jerzy Stuhr od lat uznawany jest za jednego z najwybitniejszych i najpopularniejszych aktorów w naszym kraju. Laureat Polskiej Nagrody Filmowej za rolę drugoplanową w filmie Persona non grata (2005) i nagrody specjalnej za osiągnięcia życia (2018). Widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji jak Seksmisja, Ucieczka, czy też z filmu Killerów dwóch. Teraz okazuje się, że aktor znalazł się w szpitalu i leży na OIOM-ie! Co się stało? O stanie zdrowia aktora wypowiedział się niedawno jego syn - Maciej Stuhr.

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach w mediach sporo mówiło się o ojcu aktora, a wszystko za sprawą skandalu, którego dokonał. Jerzy Stuhr w ubiegłym roku spowodował wypadek, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu. W marcu 76-letni aktor został skazany na karę grzywny w wysokości 12 tysięcy złotych i otrzymał trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Szybkie pytania - Borysewicz

Jerzy Stuhr - stan zdrowia

Jaki jest stan zdrowia Jerzego Stuhra? Na ten temat wypowiedział się głośno jego syn Maciej, który w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, zdradził wszystkie szczegóły dotyczące zdrowia swojego ojca. Podczas poniedziałkowej rozmowy prowadzący zapytali o Jerzego Stuhra i sytuację sprzed roku, dodając pytanie o to, w jaki sposób obecnie jego ojciec dojeżdża do pracy. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Maciej Stuhr w swojej odpowiedzi dał do zrozumienia, że aktualnie Jerzy Stuhr zmaga się z problemami zdrowotnymi.:

- Tata mój jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim jedzie sobie czasem na spacer - odpowiedział tajemniczo aktor.

Aktor w rozmowie wspomniał także, że dwa lata temu jego ojciec doznał wylewu, co pozostawiło trwały ślad na jego zdrowiu. Nawiązał także do ubiegłorocznego wypadku, w którym brał udział jego ojciec i przyznał,  że był to wyjątkowo trudny czas dla całej rodziny.

ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczna kara finansowa dla Edyty Górniak. Gwiazda tłumaczy się mediom

Sonda
Czy uważasz, że kara pozbawienia prawa jazdy na kilka lat dla Jerzego Stuhra jest sprawiedliwa?