Internauci zachwyceni figurą Magdaleny Narożnej, która pozuje w bikini. Fanka masz boskie ciało

i

Autor: screeny z IG/@madzia_pim, AKPA Internauci zachwyceni figurą Magdaleny Narożnej, która pozuje w bikini. Fanka "masz boskie ciało"

Internauci zachwyceni figurą Magdaleny Narożnej, która pozuje w bikini. Fanka "masz boskie ciało"

2022-11-30 12:27

Magdalena Narożna często jest na językach wielu osób, nie tylko w kwestiach swojego życia prywatnego, ale także swojej natury, pięknych kreacji scenicznych i... swojego ciała. Wokalistka pokazała się w bikini, pozując tym razem na plaży w Miami. Szczęka na widok jej figury opada!

Magdalena Narożna to 34-letnia piosenkarka disco polo, która zdecydowanie rządzi tą sceną w naszym kraju. Wie o niej każdy, nie tylko za sprawą piosenek, które śpiewa w zespole Piękni i Młodzi, ale także dlatego, że często występuje publicznie. Piosenkarka jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się kadrami ze swojej kariery, ale momentami także z życia prywatnego. W związku z tym pojawiają się różne spekulacje, jak na przykład to, że Magdalena Narożna jest w ciąży, albo że bierze ślub po raz drugi. Teraz jednak artystka disco polo, odpoczywa od koncertów w USA i na plaży w Miami pokazuje wszystkim swoje wdzięki. Jej atrakcyjna figura skradła serce niejednego internauty, ale także internautki!

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Magdalena Narożna w bikini

Magda Narożna z Pięknych i młodych, to kobieta która uchodzi za petardę w branży disco polo. Panowie nie mogą oderwać od niej wzroku, a panie podziwiają, że tak chętnie wstawia zdjęcia w całej okazałości. Obecnie piosenkarka odpoczywa w Miami ze swoim narzeczonym, po owocnej trasie koncertowej w USA. Zakochani postanowili odpocząć nad brzegiem Oceanu Atlantyckiego, a Madzia podzieliła się w sieci gorącymi fotografiami, na których jest w czarnym bikini i eksponuje wszystkim swoje naturalne wdzięki.

- Jesteś uroczą kobietą i masz cudowne ciało Madziu ??❤️

- Normalnie jak ze słonecznego patrolu???

- Boskie ciało??

Przesuwając poniższe zdjęcia w bok, możecie zobaczyć jak Magdalena Narożna z Pięknych i młodych, odpoczywa w bikini na plaży w słonecznym Miami.