High League 4 - PPV cena. Ile kosztuje PPV? Gdzie kupić?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 4 - PPV cena. Ile kosztuje PPV? Gdzie kupić?

High League 4 - PPV cena. Ile kosztuje PPV? Gdzie kupić?

2022-09-17 18:00

W sobotę 17 września odbędzie się gala High League 4. W oktagonie zmierzą się ze sobą znane gwiazdy sportu, jak i internetu. W oktagonie zobaczymy między innymi Artura Szpilkę, Maję Staśko, czy też Lexy Chaplin i Natsu. Ile kosztuje transmisja PPV żeby obejrzeć High League 4? Gdzie wykupić dostęp? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. High League 4 - cena PPV
  2. High League 4 - dostęp, gdzie wykupić?

High League 4 - transmisja PPV ile kosztuje? Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona sportowej gali, której włodarzem jest raper Malik Montana, dlatego nic dziwnego, że internautów coraz bardziej interesuje cena PPV na High League 4. Już w sobotę 17 września w Gliwicach, odbędzie się czwarta odsłona gali High League. Zapowiada się naprawdę gorące i niezapomniane sportowe show, ponieważ karta walk jest naprawdę bardzo ciekawa! Największymi gwiazdami najbliższego wydarzenia będą Natalia 'Natsu' Karczmarczyk i Lexy Chaplin, które zawalczą o pas w walce wieczoru. Nie można również zapomnieć o CO-MAIN EVENT, czyli starciu Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Gdzie kupić PPV, aby obejrzeć transmisję High League 4? Ile kosztuje dostęp? Znamy odpowiedź!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

High League 4 - cena PPV

Ile kosztuje PPV na High League 4? Na oficjalnej stronie federacji widnieje informacja, że cena PPV zaczyna się od 29,99zł, natomiast wersja premium kosztuje 34,99zł. 

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

High League 4 - dostęp, gdzie wykupić?

Gdzie kupić PPV High League 4? Dostęp do transmisji można zakupić na stronie HighLive.tv. Aby dokonać zakupu, należy się zalogować lub założyć nowe konto.

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - stream za darmo. Gdzie obejrzeć walki bezpłatnie? [TRANSMISJA FREE PPV]

Sonda
Fame MMA, High League, Prime MMA - która federacja jest najlepsza?
Listen to "Iga Świątek rakietą numer jeden. Co wspólnego ma z Robertem Kubicą? Jak NIEMCY przywitają Lewandowskiego?" on Spreaker.