High League 4 - KARTA WALK, WALKI

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 4 - KARTA WALK, WALKI

High League 4 - KARTA WALK. Kto walczy 17 września? [PEŁNA KARTA WALK]

2022-09-17 18:04

HIGH LEAGUE 4 nadchodzi wielkimi krokami! Już w sobotę 17 września w oktagonie będzie bardzo gorąco! To wszystko przez pojedynki gwiazd internetu, sportu i nie tylko. Kto walczy na High League 4? Sprawdźcie jak prezentuje się karta walk nadchodzącej freak fightowej gali Malika Montany.

Spis treści

  1. High League 4 - KARTA WALK 17.09.2022

Karta walk HIGH LEAGUE 4 interesuje wiele osób. Czwarta gala Malika Montany odbędzie się w sobotę 17 września 2022 roku w Arenie Gliwice. Nie zabraknie emocjonujących starć - nie tylko panów, ale także i pań. Walką, na którą z niecierpliwością czeka wiele osób jest rewanż czołowych gwiazd internetu. Mowa oczywiście o influencerce Lexy Chaplin i Natsu, które stanęły ze sobą twarzą w twarz podczas pierwszej edycji High League. Przypomnijmy, że podczas pierwszego spotkania Natsu jednogłośną decyzję sędziów, triumfowała nad Lexy. Rewanż podczas czwartej edycji sportowej gali będzie na pewno bardzo gorący, nie tylko ze względu na to, że Lexy zrobi będzie chciała tym razem pokonać przeciwniczkę. Pikanterii doda również fakt, że Natsu jest w związku z Marcinem Dubielem, z którym kiedyś związek tworzyła Lexy Chaplin.

High League 4 - kiedy jest? Jak wygląda karta walk? [DATA, GODZINA, MIASTO, BILETY]

Smolasty (Szybkie Pytania)

High League 4 - KARTA WALK 17.09.2022

Kto walczy na High League 4? Karta walk HIGH LEAGUE 4 powoli wychodzi na światło dzienne. Wiemy już, że w oktagonie zmierzą się ze sobą między innymi Artur Szpilka i Denis Załęcki. Walka odbędzie się na zasadach MMA w trzech rundach po cztery minuty. Oprócz panów odbędzie się także rewanż kobiet. W oktagonie zmierzą się ze sobą influencerki i idolki młodzieży - Natsu vs. Lexy Chaplin. Karta walk na HIGH LEAGUE 4 przedstawia się następująco:

  • Natalia 'Natsu' Karczmarczyk - Lexy Chaplin
  • Artur Szpilka - Denis 'Bad Boy' Załęcki
  • Jakub Krawczyk-Holak - Jakub 'Kubx' Świtała
  • Amadeusz 'Ferrari' Roślik - Paweł Bomba
  • Mateusz 'Mini Majk' Krzyżanowski - Salim Chiboub
  • Kuba Nowaczkiewicz - Cezary 'Czaro' Nykiel
  • Maja Staśko - Ewa 'Mrs. Honey' Wyszatycka
  • Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz [WAGA CIĘŻKA]
  • Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

Sonda
Kto wygra na High League 3?