High League 4 - kolejność walk 17.09.2022. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? [LISTA]

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 4 - kolejność walk 17.09.2022. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? [LISTA]

High League 4 - kolejność walk 17.09.2022. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? [LISTA]

2022-09-17 18:02

W sobotę 17 września odbędzie się czwarta odsłona gali High League. W oktagonie zobaczymy między innymi Artura Szpilkę, Maję Staśko, Mini Majka, a także dwie influencerki - Natsu i Lexy Chaplin. Pełna karta walk jest już znana i robi wrażenie! Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? Sprawdźcie kolejność walk High League 4.

High League 4 - kolejność walk 17 września, to coś co poszukuje wiele osób. Kto o której godzinie walczy? Jaka jest dokładna kolejność walk na High League 4? Już w sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się długo wyczekiwana gala Malika Montany. W oktagonie czekać będą na nas nie tylko pojedynki panów, ale również i pań. Walką wieczoru jest rewanż Natsu vs. Lexy Chaplin, które będą walczyć o pas. Wcześniej natomiast będziemy świadkami pojedynku Mai Staśko i Ewy Wyszatyckiej, a także Mini Majka z Salimem Chiboubem. To jednak nie koniec. W sobotę 17 września w oktagonie rozegra się w sumie dziewięć pojedynków. Jaka jest kolejność walk na High League 4? Szykują się ciekawe starcia w Arenie Gliwice.

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - PPV cena. Ile kosztuje PPV? Gdzie kupić?

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Kolejność walk High League 4 [ZAWODNICY]

Gala High League 4 rozpocznie się o godzinie 20:00 w sobotę 17 września. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? Jaka jest kolejność walk na High League 4? Jako pierwsi w oktagonie pojawią się Konrad Karwat i Radosław Słodkiewicz, a następnie widzowie będą świadkami pojedynku Holaka z Kubixem. Pełną kolejność walk High League 4, znajdziecie poniżej:

  1. Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz
  2. Jakub 'Holak' Krawczyk-Holak - Jakub 'Kubx' Świtała
  3. Josef 'Brata'n Simao - Krystian 'Macias' Maciaszczyk
  4. Jakub Nowaczkiewicz - Cezary 'Czaro' Nykiel
  5. Maja Staśko - Ewa Mrs Honey Wyszatycka
  6. Amadeusz 'Ferrari Roślik' - Paweł 'Scarface' Bomba
  7. Mateusz 'Mini Majk' Krzyżanowski - Salim Chiboub
  8. Artur Szpilka - Denis 'Bad Boy' Załęcki - CO-MAIN EVENT
  9. Natalia 'Natsu' Karczmarczyk - Lexy Chaplin - MAIN EVENT

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

Sonda
High League 4 - która walka jest najciekawsza?