Fame MMA

i

Autor: AKPA

Fame MMA 16 - kiedy jest? [DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY]

2022-11-05 8:12

Federacja Fame MMA zgromadziła dookoła siebie wielu fanów, dlatego nic dziwnego, że kolejna gala ukaże się już niebawem, bo w listopadzie 2022 roku! Kto walczy na Fame MMA 16? Gdzie tym razem odbędą się starcia zawodników i kiedy? Ile kosztują bilety? Najważniejsze informacje o Fame MMA 16, znajdziecie poniżej.

Spis treści

 1. Fame MMA 16 - DATA, GODZINA, MIEJSCE
 2. Fame MMA 16 - KARTA WALK
 3. Fame MMA 16 - BILETY

Fame MMA 16 - zawodnicy, walki, karta walk to najczęściej wyszukiwane frazy w sieci. Internauci poszukują także informacji kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 16. Szykuje się w sumie czwarta gala w 2022 roku, dlatego organizatorzy z pewnością zadbają o bogatą kartę walk, jak o i niezapomniane show. Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight. Pojedynki, które rozgrywają się w oktagonie, głównie odbywają się na zasadach MMA, a do sportowej klatki wchodzą celebryci ze świata mediów i internetu. Przed nami szesnasta odsłona wydarzenia, która po piętnastej gali może zrobić jeszcze większy szum! Sprawdź, kiedy jest Fame MMA 16 i kto walczy w oktagonie.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Fame MMA 16 - DATA, GODZINA, MIEJSCE

Kiedy i o której godzinie jest Fame MMA 16? Czwarta gala w 2022 roku odbędzie się już 5 listopada. Najprawdopodobniej wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 jednak ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Fame MMA 16 odbędzie się w Gliwicach. 

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 15 WYNIKI na żywo. Kto wygrał 26 sierpnia? [WYNIKI WSZYSTKICH WALK]

Fame MMA 16 - KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 16? Ostatnia odsłona sportowego wydarzenia w 2022 roku, na pewno zostanie zorganizowana z przytupem. Na ten moment wiemy, że w oktagonie pojawi się Elizabeth Anoru, czyli Liza z kanału Frania. Zaczęły chodzić także plotki, że na Fame MMA 16 dojdzie do starcia Kacpra Błońskiego z Mateuszem Kaniowskim, a wszystko dlatego że doszło między nimi do zgrzytów przed Fame MMA 15. Karta walk Fame MMA 16, przedstawia się następująco:

 • Mateusz 'Tromba' Trąbka - Marcin Dubiel
 • Robert 'Sutonator' Pasut - Jacek 'Muran' Murański
 • Patryk 'Bandura' Bandurski - Alan 'Braveheart' Kwieciński
 • Dawid 'Dzinold' Rzeźnik - Szymon 'Szymoo' Besser
 • Mateusz 'Matt Meknife' Janusz - Krystian Wilczak
 • Natan 'Bóg Estetyki' Marcoń - Radosław 'Wiejski Koks' Paszko
 • Dariusz 'Daro Lew' Kaźmierczuk - Filip 'Filipek' Marcinek
 • Wiktoria 'Wiki' Jaroniewska - Marta 'Martirenti' Rentel
 • Mariusz 'Hejter' Słoński - Amadeusz 'Ferrari' Roślik
 • Patryk 'Patrykos' Domke - Adrian 'Polak' Polański

ZOBACZ TAKŻE: Tribbs na Fame MMA? DJ zdradził z kim NIE CHCE wylądować w klatce! [WIDEO]

Fame MMA 16 - BILETY

Bilety na Fame MMA 16 trafiły już do sprzedaży, a ich kupno będzie możliwe poprzez stronę ebilet.pl. Ceny rozpoczynają się od 100 zł.

Sonda
Jakie zestawienie powinno być na Fame MMA 16?