High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

High League 4 - GODZINA gali. Kto kiedy i o której godzinie walczy 17.09.2022?

2022-09-17 18:01

Już w sobotę 17 września odbędzie się High League 4. W oktagonie odbędzie się rewanż Natsu vs. Lexy Chaplin, zawalczy także aktywistka i feministka Maja Staśko, a także będziemy świadkami pojedynku Artura Szpilki z Denisem Załęckim. O której godzinie start High League 4? Kto o której wchodzi do oktagonu?

Spis treści

 1. High League 4 - GODZINA
 2. High League 4 - GODZINA WALK. Kto o której walczy?

High League 4 - GODZINA. Kiedy i o której godzinie jest gala? Kto o której walczy 17.09.2022? Wielkimi krokami nadchodzi gorąca gale High League 4! Karta walk robi ogromne wrażenie, dlatego fani federacji czekają na starcia zawodników z niecierpliwością. Jako pierwsi w oktagonie pojawią się Konrad Karwat i Radosław Słodkiewicz, a jako ostatnie do oktagonu wejdą kobiety. Będą to dwie prężnie działające influecnerki, a mowa tu o Natalii Karczmarczyk, znanej wszystkim jako Natsu i o Lexy Chaplin. To właśnie one zawalczą o pas w walce wieczoru, tuż po starciu Artura Szpilki i Denisa Załęckiego. O której godzinie jest High League 4? O której której zaczynają się walki? Warto punktualnie włączyć transmisję, ponieważ szykują się gorące starcia zawodników i oczywiście zawodniczek!

SKOLIM – szybki trening przed MMA

High League 4 - GODZINA

O której godzinie jest High League 4? Kiedy startują walki i kto pierwszy wychodzi do oktagonu? Godzina High League 4 nie jest żadną tajemnicą. W sobotę 17 września równo o 20:00 oficjalnie rozpocznie się sportowa gala pełna emocji i wrażeń! Tego nie można przegapić.

High League 4 - GODZINA WALK. Kto o której walczy?

Pełną kolejność walk High League 4, znajdziecie poniżej. High League rozpoczyna się o godzinie 20:00, dlatego pierwszego starcia w oktagonie Konrad Karwat vs. Radosław Słodkiewicz, należy spodziewać się kilka minut po rozpoczęciu całego wydarzenia. Wyniki na żywo będą dostępne na naszej stronie, dlatego śledźcie nas uważnie! Oto kolejność walk na High League 4:

 • Natalia 'Natsu' Karczmarczyk - Lexy Chaplin - MAIN EVENT
 • Artur Szpilka - Denis 'Bad Boy' Załęcki - CO-MAIN EVENT
 • Mateusz 'Mini Majk' Krzyżanowski - Salim Chiboub
 • Amadeusz 'Ferrari Roślik' - Paweł 'Scarface' Bomba
 • Maja Staśko - Ewa Mrs Honey Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz - Cezary 'Czaro' Nykiel
 • Josef 'Brata'n Simao - Krystian 'Macias' Maciaszczyk
 • Jakub 'Holak' Krawczyk-Holak - Jakub 'Kubx' Świtała
 • Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz
Sonda
Fame MMA, High League, Prime MMA - która federacja jest najlepsza?