Nokaut

i

Autor: Piotr Bielecki Fotografia Nokaut

Hi Fi Superstar w całkiem nowej wersji. Nokaut pozamiatał scenę!

2022-05-05 16:15

To nowy hit wiosny, ale także nadchodzącego lata? Na to wygląda! Nokaut prezentuje najnowszą, odświeżoną wersję klasyka polskiej muzyki rockowej. Mowa o kawałku Hi Fi Superstar, któremu towarzyszy również teledysk. Obok tego singla nie da się przejść obojętnie! Przekonajcie się sami.

Pamiętacie piosenkę Hi Fi Superstar? To numer, który powstał z inicjatywy zespołu rockowego Wanda i Banda w 1984 roku. Co ciekawe, w 2006 twórczością grupy zainteresował się sam DJ Adamus, znany między innymi z programu rozrywkowego Kuba Wojewódzki. Dokonał on remiksu piosenki Hi-Fi, która stała się hitem i wdarła się na czołowe pozycje. Na covery i kolejne przeróbki nie trzeba było długo czekać, jednak ta najświeższa ma szansę mocno namieszać! Właśnie w maju 2022 roku jesteśmy świadkami odświeżenia hitu Hi Fi Superstar sprzed lat! Dokonał tego zespól Nokaut, którego wiele osób bardzo dobrze zna z piosenek takich jak Kwiaty Holandii, Na Koniec Świata, czy też Powiedz mi. Piosence Hi Fi Superstar towarzyszy również energiczny teledysk od którego ciężko oderwać wzrok! Zapowiada się nowy hit wiosny, ale także i lata - przekonajcie się sami!

Sonda
Nokaut - Hi Fi Superstar. Podoba Ci się ta wersja?

Zespół Nokaut - kto to?

Nokaut to zespół z Chełma, który tworzy trzech profesjonalnych muzyków. To właśnie oni kiedy tylko wychodzą na scenę, oddają swoim fanom wszystko co tylko mają. Ich każdy koncert to dawka energii oraz prawdziwego Disco. Na swoim koncie mają hity takie jak: Kwiaty Holandii, Tak czy nie, Plan na Ciebie, Dama serca oraz najnowszy numer Hi Fi Superstar, który jest reaktywacją kawałka grupy Wanda i Banda.

ZOBACZ TAKŻE: Eliza z Hotelu Paradise 5 zagrała w teledysku grupy Nokaut. Tak czaruje w egzotycznym klipie!