Lili Antoniak i Sylwia Bomba

i

Autor: screen z Instagram/@lili.antoniak @sylwiabomba Lili Antoniak i Sylwia Bomba

Gwiazda TTV żartuje z ciążowych zabobonów. Trudno się nie zaśmiać! [WIDEO]

2022-08-04 12:45

Od pewnego czasu nowa gwiazda Gogglebox, która spodziewa się dziecka podchodzi do tematu ciążowych zabobonów z przymrużeniem oka. Mowa o Lili Antoniak, która swoimi filmikami rozbawia internautów do łez. Dlaczego będąc w ciąży nie można nosić szalików lub patrzeć przez wizjer? Pękniecie ze śmiechu, jak Lili przedstawiła te sytuacje!

Zabobony ciążowe są wiecznie żywe i można się z nimi spotkać nie tylko na wsi, ale także w dużym mieście. Dotykają one szczególnie młode kobiety, które niebawem po raz pierwszy zostaną mamami swoich małych pociech. W związku z i tak dużym stresem macierzyństwa, niektóre ciężarne podchodzą do tej sprawy na poważnie, przestrzegając wszystkiego o czym mówią przesądy. Inne zaś przymrużają oko na złote rady, które wychodzą z ust ludzi i obracają to w żart. Idealnym dowodem na to jest nowa gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem - Agnieszka Antoniak, znana wszystkim jako Lili. To zdecydowanie najpopularniejsza matka wariatka w sieci, która z dystansem i poczuciem humoru opowiada o macierzyństwie.

Kawa mrożona na upały, najlepsza lemoniada - te przepisy pokochasz w gorące dni!

WSHV - Doda bez cenzury

Zabobony w ciąży - zabawne wideo Lili Antoniak

W ciąży nie należy patrzeć przez wizjer od drzwi, nie powinno się nosić szalików, nie może być świadkiem na ślubie i tak dalej. Przesądów związanych z błogosławionym stanem jest wiele, a gdyby ciężarne przestrzegały ich od A do Z, nie mogłyby chyba wstawać z łóżka. Ciążowym zabobonom z przymrużeniem oka przyjrzała się Lili Antoniak, która w Gogglebox zasiada od niedawna na kanapie z Sylwią Bombą. Lili jest matką Alenki, ale niedługo zostanie mamą po raz drugi. W związku z tym na jej mediach społecznościowych widzimy wiele aspektów macierzyństwa i... ciążowe zabobony! Blogerka podeszła do sprawy z humorem i nagrała zabawne wideo dotyczące najgłupszych przesądów. Filmik stał się hitem internetu i został wyświetlony ponad 2 mln razy!

Seksowne imiona damskie i męskie. Te osoby mają coś w sobie!

- To tak serio? ? Najlepsze z myciem naczyń. Nigdy tego nie słyszałam. ???

- o łańcuszku to słyszałam ale reszta położyła mnie na kolana ?

- Ja to bym chyba jeszcze bardziej na złość przy takiej osobie wszystkie te rzeczy robiła

- o farbowaniu i ścinaniu włosów słyszałam, ale pozostałe nie znam ? dobre ?

Na wideo poniżej możecie zobaczyć jak Lili Antoniak żartuje z ciążowych zabobonów. Numer z myciem naczyń według internautów zdecydowanie wygrywa!

Przesądy i zabobony na chrzciny dziecka. Jedne straszą, inne śmieszą. Znasz je?

Pytanie 1 z 10
Jeśli świeca w czasie chrztu szybko zgaśnie, to:
świeca