Gosia Andrzejewicz i Filip Lato w duecie. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał!

i

Autor: AKPA Gosia Andrzejewicz i Filip Lato w duecie. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał!

Gosia Andrzejewicz i Filip Lato w duecie. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał!

2023-06-16 13:07

Wielkimi krokami zbliża się 20-lecie kariery scenicznej Gosi Andrzejewicz. Wyjątkowy koncert odbędzie się już w lipcu tego roku, a na scenie razem z artystką pojawią się jej przyjaciele i orkiestra. Co ciekawe, widzowie będą mogli zobaczyć na scenie między innymi Filipa Lato. Wiemy co razem zaśpiewają!

Gosia Andrzejewicz na przestrzeni lat wylansowała wiele hitów. Mowa o kawałkach takich jak: Pozwól żyć, Słowa, Trochę ciepła, czy też Lustro, które niesamowicie przypadły do gustu wielu słuchaczom. Choć na jakiś czas słuch o niej zaginął, to w 2022 roku wróciła z przytupem z muzyczną nowością "Tylko Mój". Dodatkowo od pewnego czasu, Gosia Andrzejewicz sprawdza się w roli streamerki w popularnej aplikacji TikTok, gdzie dziennie łączy się z nią wiele osób. Pogadanki 39-latki docierają do setek, a czasami nawet do tysięcy osób, które zadają jej pytania o karierę i ingerują w różne dyskusje. Podczas jednego z ostatnich live'ów Gosia Andrzejewicz połączyła się z Filipem Lato i jak się szybko okazało, nie był to przypadek.

Szybkie Pytania - Filip Lato

Gosia Andrzejewicz i Filip Lato w duecie

Takiego połączenia chyba nikt się nie spodziewał, a mowa o duecie Gosi Andrzejewicz z Filipem Lato! Podczas ostatniej transmisji live na TikToku, artystka od hitu "Pozwól żyć" połączyła się z Filipem po to, aby zakomunikować wszystkim, że wystąpią w duecie na koncercie w Płocku z okazji 20-lecia jej kariery. Jak się później okazało, wokaliści zaśpiewają razem piosenkę Gosi - "Siła marzeń" i piosenkę Filipa - "Krawiec". Oprócz artysty, którego publiczność zna bardzo dobrze z The Voice of Poland i programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, na scenie razem z Gosią Andrzejewicz zaśpiewa także Kuba Szmajkowski, Magda Steczkowska, Marta Gałuszewska, Szymon Chodyniecki, Nick Sinckler i Marcin Lutz. Bilety na 20-lecie kariery scenicznej Gosi Andrzejewicz można zakupić na stronie KupBilecik.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Boisko do koszykówki im. Blanki Stajkow? Gwiazda została patronką kilku obiektów!

Sonda
Gosia Andrzejewicz - jesteś fanem jej twórczości?
Listen on Spreaker.