MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

i

Autor: AKPA MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

TYLKO U NAS

MaRina i Wojciech Szczęsny będą mieć własne reality-show jak Doda?! Padła propozycja!

2023-06-15 10:53

Doda po raz drugi przygotowuje własne reality-show! Czy w jej ślady pójdzie także MaRina i jej mąż Wojciech Szczęsny? Piosenkarka podczas premiery swojego najnowszego utworu "W Blasku", zdradziła TYLKO NAM wiele szczegółów na ten temat. Czy niebawem zobaczymy ich życie w telewizji?

MaRina będzie jak Doda?! Znamy odpowiedź na temat własnego reality-show rodziny Szczęsnych! W miniony poniedziałek 12 czerwca w Warszawie odbyła się oficjalna premiera najnowszej piosenki MaRiny i Sound'n'Grace. Mowa o kawałku "W Blasku", któremu towarzyszy także bajkowy teledysk. Numer brzmi niczym piękna ballada z bajki Disneya i dedykowana jest mężowi artystki - Wojtkowi Szczęsnemu. Zakochani obchodzili niedawno 10. rocznicę pierwszej randki, podczas której bramkarz wyznał Marinie swój zachwyt i powiedział: "Ty jeszcze tego nie wiesz, ale będziesz moją żoną!". Dziś MaRina wspomina pierwszą randkę z ukochanym z uśmiechem na ustach i opowiada o ich wielkiej miłości i życiu rodzinnym, które wiodą razem ze swoim blisko 5-letnim Liamem.

ZOBACZ TAKŻE: MaRina zachwyca balladą niczym z bajki Disneya. "W Blasku" śpiewa o Wojtku Szczęsnym!

MaRina o byciu mamą, The Voice Kids i własnym reality-show! Będzie jak Doda?

MaRina i Wojtek Szczęsny z własnym reality-show?

MaRina i Wojtek Szczęsny pokażą swoje życie przed kamerami i będą jak Doda?! Programy gwiazd typu reality-show wracają do łask. Wszystko za sprawą Dody, która ma za sobą hit Polsatu - Doda. 12 kroków do miłości, a obecnie nagrywa program o swojej karierze. Będąc na premierze piosenki MaRiny "W Blasku", która dedykowana jest Wojtkowi, zapytaliśmy czy para również chciałaby pokazać swoje życie milionom widzów w Polsce.

- "Były różne rozmowy, ale nie chcę jeszcze nic mówić na ten temat, bo jest w powijakach. Rzeczywiście miałam już kilka takich rozmów, propozycji, coś tam się już nawet zaczęło, więc na spokojnie". - powiedziała MaRina w naszym najnowszym wywiadzie.

MaRina i jej mąż Wojtek Szczęsny są jedną z najchętniej komentowanych par polskiego show-biznesu. Ich profile w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie śledzą miliony użytkowników. Powód? Nie tylko piękne zdjęcia, ale przede wszystkim ich relacja, która dla wielu osób jest przykładem prawdziwej miłości w świecie celebrytów. Cały wywiad z MaRiną znajdziecie w tym artykule, a także na naszym oficjalnym kanale YouTube.

Sonda
Podoba Ci się nowa piosenka MaRiny - W Blasku?