Filip Lato

i

Autor: materiały prasowe Filip Lato

Filip Lato z muzyczną nowością Lepiej mieć. Tym kawałkiem skradł serca słuchaczy!

2022-06-10 11:03

Filip Lato to artysta, który czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie! Jego piosenki skradają serca fanek z całej Polski, dlatego przy muzycznej nowości nie mogło być inaczej. Filip zaprezentował wszystkim swój najnowszy singiel Lepiej mieć, z którym wystąpi podczas prestiżowego konkursu Premiery na Festiwalu w Opolu 2022. Sprawdźcie szczegóły!

Filip Lato to ulubieniec polskich słuchaczy. Artysta czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie, a jego piosenki potrafią rozkruszyć nawet najtwardsze serce. Idealnym dowodem na to jest chociażby singiel 100, który powstał we współpracy z grupą Sound'n'Grace, czy też kawałek Zanim nas policzysz, w którym gościnie możemy usłyszeć Julę. Nie można również zapomnieć o piosence Krawiec, która mówi o tym, że życie nie jest idealne, tak samo jak i żaden związek. Przyszła pora na kolejną nowość, a jest nią singiel Lepiej mieć. To numer z którym artysta pojawi się na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu już 18 czerwca 2022 roku. Uwaga - nie będzie to zwykły koncert! Filip Lato powalczy o nagrodę główną im. Karola Musioła przyznawaną przez publiczność w głosowaniu SMS w konkursie Premiery. Artysta jest w gronie faworytów, ale nie ma się co dziwić - jego piosenka to po prostu złoto!

ZOBACZ TAKŻE: Festiwal Opole 2022 - PROGRAM 17-20.06.2022. Kto wystąpi na scenie? [DATA, BILETY]

Sonda
Filip Lato - którą piosenkę artysty lubisz najbardziej?

Filip Lato - piosenka Lepiej mieć

Najnowszy singiel Filipa Lato, który miał swoją premierę 8 czerwca 2022 roku nosi tytuł Lepiej miećJest to kolejna perełka w dorobku artysty, która nie dość, że została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy, to w dodatku trafia odbiorcę prosto w serce wywołując wzruszenie. To numer, który opowiada o tym jak w ostatnim czasie bardzo zmienił się świat i bez żadnego ale, skłania do refleksji nad istotą życia. Piosenka opowiada również o tym, że dobrze jest mieć kogoś bliskiego, na kim można polegać w ciężkich chwilach, kto nigdy nie zawiedzie i zawsze będzie oparciem.

- Bardzo dobry utwór, lekki i przyjemny, dający nadzieję na lepszy czas. Wielkie brawa! ???? ??

- Bardzo to dobre, jak Filip świetnie tu śpiewa nieco inaczej niż zwykle ale podoba mi się to ! TELEDYSK REWELKA ??

- super teledysk, piękny tekst po prostu świetna robota ?❤️

- Jestem zachwycona ta piosenką ? dziękuje Filip za piękny teledysk, cudowne dźwięki i tekst ♥️✌️?

Jak widać pozytywnych słów w stronę muzycznej nowości Filipa Lato nie brakuje. Poniżej możecie posłuchać piosenkę Lepiej mieć, a także zobaczyć oficjalny teledysk, który jej towarzyszy. Zachwyt i łzy wzruszenia gwarantowane! Filip Lato ma ogromną szansę na zdobycie nagrody głównej w Opolu. Trzymamy kciuki!

Listen to "Filip Lato - SuperStar! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.