Filip Lato na Miss Polski 2023

i

Autor: akpa

GWIAZDY

Filip Lato towarzyszył kandydatkom na Miss Polski 2023. Jego występ był fenomenalny!

2023-07-17 10:05

Za nami Festiwal Piękna, podczas którego odbyły się wyboru Miss Polski 2023. Widzowie mogli oglądać kandydatki w strojach kąpielowych, sukniach wieczorowych, a także w sukniach ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej. To właśnie wtedy na scenie zadziała się magia - nie tylko dla oczu, ale także dla uszu. Na scenie pojawił się Filip Lato!

Nie milkną echa o konkursie Miss Polski 2023, który odbył się w niedzielę 16 lipca. W uroczystej gali na zakończenie Festiwalu Piękna, brały udział aż 32 kandydatki z różnych stron naszego kraju. Modelki zaprezentowały się na scenie w strojach kąpielowych, sukniach wieczorowych, a także sukniach ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej. Choć wszystkie dziewczyny prezentowały się na scenie zjawiskowo, korona najpiękniejszej mogła trafić na głowę jednej finalistki. Miss Polski 2023 została Angelika Jurkowianiec z województwa opolskiego. Wydarzenie poprowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, a także Ilona Krawczyńska. Na scenie nie zabrakło także Kasi Moś i Oskara Cymsa, którzy nadali muzyczny charakter wyborom Miss. Nie można również zapomnieć o Filipie Lato, który towarzyszył kandydatkom na wybiegu podczas prezentacji sukien ślubnych.

Szybkie Pytania - Filip Lato

Filip Lato na Miss Polski 2023

Jedną z gwiazd na gali Miss Polski 2023 był Filip Lato. To właśnie on zadbał o oprawę muzyczną podczas prezentacji sukien ślubnych z kolekcji Izabeli Janachowskiej. Artysta ubrany w czarny, nieklasyczny garnitur i żółte trampki wykonał kawałek Seal - Kiss From A Rose, a następnie I Don't Want to Miss a Thing z repertuaru Aerosmith. Po występach Filipa Lato na scenie znalazła się także Izabela Janachowska w zjawiskowej, żółtej sukni i razem ukłonili się przed publicznością. Widzowie byli zachwyceni pokazem sukien ślubnych, a także występem Filipa Lato. Poniżej możecie zobaczyć, jak piosenkarz prezentował się na gali Miss Polski 2023.