Filip Lato i Marcin Czerwiński zagrają dla WOŚP 2023. Tego nie można przegapić!

i

Autor: AKPA, TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Filip Lato i Marcin Czerwiński zagrają dla WOŚP 2023. Tego nie można przegapić!

Filip Lato i Marcin Czerwiński zagrają dla WOŚP 2023. Tego nie można przegapić!

2023-01-26 10:51

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie pomoc, ale i rozrywkę dla Polaków! Podczas tegorocznego finału odbędzie się wyjątkowy koncert Marcina Czerwińskiego i Filipa Lato, którzy zagrają na warszawskim Ursynowie w słusznej sprawie. Tych koncertów nie można przegapić, dlatego sprawdźcie szczegóły!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w słusznej sprawie po raz 31. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka po raz pierwszy w historii zbiera pieniądze na zakup nowoczesnego sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Wielki Finał akcji odbędzie się w niedzielę 29 stycznia, a zwieńczeniem będzie tradycyjne Światełko do nieba. Zanim jednak do tego dojdzie, na wszystkich czeka moc atrakcji i wrażeń - nie tylko w telewizji. Pod Pałacem Kultury w Warszawie zaplanowanych jest wiele atrakcji, a na Placu Bankowym odbywać się będą koncert znanych gwiazd. To jednak nie koniec! Radio SuperNova razem ze sztabem Ursynów przyłącza się do akcji i organizuje charytatywną imprezę z przytupem! Wspólnie będziemy nieść dobro, a na scenie pojawią się znani i lubiani artyści, których hity pojawiają się na naszej antenie.

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Czy Polacy wspierają WOŚP? Sonda #EwelinaPyta

Sztab WOŚP 2023 Ursynów - koncert Filipa Lato i Marcina Czerwińskiego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy niesie pomoc, ale i wiele radości! My również nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie, dlatego we współpracy z Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy" organizujemy wyjątkowy finał. Już w niedzielę 29 stycznia imprezę poprowadzi nasz radiowiec Kuba Klym, a na żywo z naszym studio będzie łączyć się Kuba Adamiak. To jednak nie koniec! Na scenie wystąpi znany i uwielbiany wokalista od hitów takich jak "100", "Krawiec", "Wracam sam", czy też "Lepiej mieć". Mowa o Filipie Lato, który stanie na scenie o godzinie 19:00. Na godzinę przed jego występem publiczność zgromadzona w Centrum Kultury "Alternatywy" będzie bujać się w rytm kawałków Marcina Czerwińskiego, który w dwa tygodnie od premiery klipu "California" zgromadził blisko 2 mln odsłon!

Poniżej znajdziecie harmonogram WOŚP 2023 na Ursynowie. Będzie się działo!

WOŚP 2023 - Radio SuperNova gra z Ursynowem

i

Autor: materiały prasowe
Sonda
WOŚP 2024 - czy wesprzesz zbiórkę?