Figo i Samogony z nowością Kiedyś Cię Znajdę. Numer ma drugie dno!

i

Autor: materiały prasowe Figo i Samogony z nowością Kiedyś Cię Znajdę. Numer ma drugie dno!

Figo i Samogony z nowością Kiedyś Cię Znajdę. Numer ma drugie dno!

2023-03-17 14:16

Piotr ‘Figo’ Połać, znany jest głównie z projektu Bracia Figo Fagot, jednak jego działalność muzyczna to nie tylko wesoły duet muzyczny. Artysta realizuje teraz spin-off projekt Figo i Samogony, który estetyką odwołuje się do twórczości BFF. Do sieci trafił nowy singiel, który wyprodukował Sir Mich, a jego tytuł to ''KIEDYŚ CIĘ ZNAJDĘ (KWTNR)''.

Figo i Samogony to rozwinięcie współpracy, którą zapoczątkował utwór „Nie zaufam nigdy już” nagrany w 2020 roku. Jest to nowa odsłona satyrycznej i popularnej formuły sztuki obserwacyjnej, której Piotr Połać jest prawdziwym wirtuozem, a którą kochają miliony.

Jeżeli jesteście fanami estetyki i humoru Braci Figo Fagot, to przy muzyce Figo i Samogonów, poczujecie się dobrze i wygodnie, niczym w domu. Fani dostali już utwory 'Miki Maus' oraz 'Erotyczne Pif-Paf', a teraz premierę ma piosenka 'Kiedyś cie znajdę', która doczekała się klipu z udziałem fanów. Wszystko w klimacie starego disco, które skradnie serce niejednej osobie.

Szybkie pytania - Borysewicz

Figo i Samogony - Kiedyś cię znajdę 

W klipie do nowego utworu, pojawia się grupa fanów, która w podziękowaniu za wsparcie w akcji crowdfundingowej, stała się częścią obrazka. Warto zwrócić uwagę na Nikodema i Dominikę, którzy są jednymi z głównych bohaterów teledysku i stworzyli w duecie zabawną choreografię do klipu. Duet na co dzień jest związany z muzyką i tańcem, także była to dla nich niesamowita przyjemność. Jak mówi Nikodem:

- W Krakowie, jakieś 10 lat temu, pierwszy raz starłem się z twórczością Piotrka pod postacią Figo Fagot. Myślę, że nomen omen "Na Bogatości" mogła być pierwszą płytą, jaką kupiłem, zamiast zerżnąć z neta. Czy ja wiem czy było warto? Od tego czasu regularnie chodziłem na krakowskie koncerty BFF.

Zobaczcie klip z udziałem Dominiki i Nikodema i spróbujcie naśladować ten szalony układ taneczny. Pamiętajcie, kto wybrzydza ten... wiecie co i jak.