Ewa Farna

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Ewa Farna - wiek, dzieci, utwory, waga, cicho, mąż, zarobki, Instagram

2023-08-22 20:02

Ewa Farna dorastała na naszych oczach. Teraz jest szczęśliwą mamą i nadal osiąga sukcesy w branży muzycznej. Ile ma lat? Kto jest jej wybrankiem serca? Sprawdźcie najważniejsze informacje o artystce w naszym artykule i poznajcie ją bliżej. To warto wiedzieć!

Spis treści

 1. Ewa Farna - wiek, wzrost
 2. Ewa Farna - mąż, dzieci
 3. Ewa Farna - waga
 4. Ewa Farna - utwory
 5. Ewa Farna - zarobki
 6. Ewa Farna - Instagram

Ewa Farna - dzieci, wiek, utwory, waga, mąż: takie frazy są najczęściej poszukiwane przez internautów w sieci. Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, która od dziecka była związana z muzyką. Gdy miała 10 lat, dzięki wykonaniu utworu "Chcę do Bodzia" wygrała lokalny konkurs na najlepszą interpretację piosenki Maryli Rodowicz. W nagrodę małą Ewa wystąpiła z artystką podczas jednego z jej koncertów, co już wpisało się w jej ogromne osiągnięcie muzyczne. W Polsce dała się poznać w 2006 roku biorąc udział w Szansie na Sukces. To właśnie tam wykonała utwór "Za młodzi, za starzy" Ryszarda Rynkowskiego i wygrała finałowy odcinek. Właśnie wtedy mając 13 lat zadebiutowała na rynku czeskim, natomiast w Polsce przełom jej kariery nastąpił rok później, bo w 2007 roku. To właśnie wtedy Ewa Farna zadebiutowała na rynku muzycznym wydanym przez Universal Music Polska albumem "Sam na sam".

Oprócz kariery muzycznej, Ewa Farna ma na swoim koncie także wiele kampanii telewizyjnych. Gwiazdy była także jurorką w programach takich jak: SuperStar, X Factor, Idol, Śpiewajmy razem. All Together Now, a także kapitanką jednej z drużyn w programie Bitwa na głosy.

Poparzeni Kawą Trzy - wywiad Radio SuperNova

Ewa Farna - wiek, wzrost

Ile lat ma Ewa Farna? Artystka urodziła się w Czechach 12 sierpnia 1993 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 30 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Ewa Farna? Okazuje się, że artystka należy do grona kobiet o średnim wzroście, ponieważ mierzy około 165 cm.

Ewa Farna - mąż, dzieci

Ewa Farna na co dzień mieszka w Pradze, gdzie wiedzie szczęśliwe i rodzinne życie. Czy ma męża i dzieci? Oczywiście, że tak! Wybraniem jej serca jest Martin Chobota, którego poślubiła we wrześniu 2017 roku. Para doczekała się także dwoje dzieci - syna Artura (ur 2019) i córki Elli (ur 2022).

Ewa Farna - waga

Wiele internautów poszukuje w sieci frazy "Ewa Farna - waga". Artystka nigdy nie przywiązywała szczególnej uwagi do tego, ile waży i jak wygląda jej sylwetka, jednak wielokrotnie musiała mierzyć się z krytyką internautów. Wokalistka zaczęła akceptować swoje ciało w momencie, kiedy zaszła w ciążę i od tamtej pory z dumą eksponuje swoje kobiece wdzięki, a nawet nagrała związaną z tym tematem piosenkę o tytule "Ciało".

Ewa Farna - utwory

Ewa Farna ma na swoim koncie wiele piosenek, które cieszą się ogromną popularnością. Najwięcej wyświetleń w serwisie YouTube, bo ponad 31 milionów, zgromadził kawałek "Wszystko albo nic". Do najpopularniejszych polskich utworów artystki, należą piosenki takie jak:

 • Cicho
 • Na Ostrzu
 • Znak
 • Ewakuacja
 • Bumerang
 • Bez Łez
 • Dmuchawce, Latawce, Wiatr
 • Ciało

Ewa Farna - zarobki

Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazd często ciekawią zwykłych internautów, w końcu nie są one niskie. To ile zarabia Ewa Farna jest informacją prywatną, dlatego nie dowiemy się jaka jest to kwota. Z informacji zamieszczonych w sieci przez różne portale, można spekulować że zarobki artystki sięgają nawet 160 tysięcy złotych miesięcznie.

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Ewa Farna - Instagram

Ewa Farna jest aktywna na Instagramie, a jej społeczność wielkimi krokami zbliża się do 700 tysięcy followersów. W kolorowej aplikacji znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick, który brzmi @ewa_farna93.

Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?