Eurowizja 2023. Występ Blanki zachwyca! Teraz Bejba śpiewa cała Europa!

i

Autor: Martin Meissner/Associated Press/East News Eurowizja 2023. Występ Blanki zachwyca! Teraz "Bejba" śpiewa cała Europa!

Eurowizja 2023. Występ Blanki zachwyca. Teraz "Bejba" śpiewa cała Europa!

2023-05-11 22:05

Piasek, palmy, błękitna woda, piękny zachód pomarańczowego słońca - w maju, podczas Eurowizji 2023, wakacyjny klimat postanowiła zaserwować widzom w Europie reprezentantka Polski. Przydało się, bo w tym roku temperatura na Starym Kontynencie jest bardzo niska. Blanka pokazała luz, uśmiech, zabawę i vibe towarzyszący każdemu, podczas letniego wypoczynku. Nie zawiodła oczekiwań fanów i zrobiła wszystko, by wypaść jak najlepiej. Zobaczcie sami, co pokazała na wielkiej scenie w Liverpoolu!

Spis treści

  1. Eurowizja 2023 - występ Blanki

Eurowizja 2023 - występ Blanki już za nami i na pewno teraz słynne "Bejba" śpiewa cała Europa! Doskonale pamiętamy, jak rok temu występ Polski na Eurowizji poruszył internautów i widzów, którzy od razu zaczęli pisać komentarze Ochmanowi na jego profilach, w mediach społecznościowych. Tak naprawdę piorunujące show Ochmana do dziś jest wspominane przez fanów Konkursu Piosenki Eurowizji, jako to wyjątkowe. A czy tak jest również Blanką? Wygląda na to, że tak! Reprezentantka Polski od lutego 2023 czekała na to, by udowodnić, że słusznie należał się jej bilet do Liverpoolu. 11 maja 2023 w półfinale wydarzenia oficjalnie zawalczyła o wejście do wielkiego finału i wygląda na to, że oczekiwania fanów zostały spełnione. Blanka na wielkiej scenie M&S Bank Arena czuła się dobrze, pewnie i pokazała to, nad czym pracowała w ostatnich tygodniach, podczas wielogodzinnych prób. Występ Polski na Eurowizji 2023 już chwile po wywołał spore emocje wśród eurowizyjnych ekspertów, dziennikarzy i publiczności w Liverpoolu. Czym dokładnie się zachwycają? 

Blanka od hitu Solo to muzyczna rakieta! Piękna polska gwiazda podbija świat

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu

Eurowizja 2023 - występ Blanki

Występ Polski na Eurowizji 2023 już po próbach dawał nadzieje na awans do wielkiego finału. Blanka pojawiła się na scenie wraz z tancerzami, z którymi wykonywała choreografię przy jednoczesnym śpiewaniu. Cały czas, co ważne, miała kontakt z kamerą, czyli widzem, który siedział "po drugiej stronie". W czasie trwania pierwszej zwrotki na wielkich telebimach znajdujących się za jej plecami zostało wyświetlone wielkie, pomarańczowe słońce na niebieskim tle. W tak zwanym przedrefrenie nagle zrobiło się różowo i żółto, a w samym refrenie na ekranach pojawiły się animowane dłonie, które wykonują ruch znany z trendu utworu Solo. Po chwili one znikają i na czarnym tle pojawia się różowo-pomarańczowy napis z tytułem eurowizyjnego hitu.

Dlaczego Polska nie może głosować na Eurowizji 2023? Blanka bez głosów z rodaków!

Blanka na początku drugiej zwrotki widniała jako swój hologram. Stała na różowo-pomarańczowym tle, a obok widać było czarną palmę. Wokół gwiazdy nieustannie obracali się tancerze. W refrenie dostaliśmy prawdziwie wakacyjny obraz rajskiej plaży. Oprócz tego pojawiły się efekty pirotechniczne. W około 1 minucie 55 sekundzie pojawił się dance-break. Tancerze zrzucili z Blanki suknię, a na ekranach widzowie zobaczyli ogień. Artystka wraz z osobami na scenie wykonała choreografię, którą zdecydowanie podniosła temperaturę. W ostatniej części utworu dostaliśmy ponownie viralowy taniec. 

Występ zapewnił Blance awans do wielkiego finału! Jej show możesz zobaczyć niżej:

Sonda
Występ Blanki na Eurowizji 2023 - czy Ci się podoba?
Listen on Spreaker. Źródło: Eurowizja 2023. Występ Blanki zachwyca. Teraz "Bejba" śpiewa cała Europa!