Blanka Stajkow

i

Autor: Chloe Hashemi/EBU Blanka Stajkow

Eurowizja 2023 - o której godzinie FINAŁ? Która śpiewa Blanka?

2023-05-13 20:45

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Eurowizja 2023 dobiega końca. O której godzinie jest finał konkursu? Która śpiewa Blanka? To warto wiedzieć, by nie przegapić występu Polski w Wielkim Finale 67. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbywa się w Liverpoolu.

Godzina finału Eurowizji 2023 interesuje wiele osób. O której godzinie jest Eurowizja 2023? Wszystko co dobre, szybko się kończy. 67. Konkurs Piosenki Eurowizji organizowany w Wielkiej Brytanii w Liverpool Arena dobiega końca. Przypomnijmy, że w tym roku Eurowizja odbywa się przez trzy dni. 9 i 11 maja odbyły się półfinały, zaś Wielki Finał zaplanowano na sobotę 13 maja. Na scenie w Liverpoolu zobaczymy reprezentantów 26 państw, w tym "Wielką Piątkę" - Francję, Hiszpanię, Niemcy, Wielka Brytania, Włochy oraz poprzedni zwycięzcy konkursu, czyli Ukraina. Na tej liście znajduje się także Polska, którą reprezentuje Blanka z piosenką Solo. Artystka zachwyciła zagranicznych widzów i Polonię, dzięki czemu zdobyła wiele głosów, które były przepustką do Wielkiego Finału Eurowizji 2023. Sprawdź, o której oglądać finał Eurowizji 2023 i o której godzinie występuje Blanka.

ZOBACZ TAKŻE: Trenerka wokalna z Twoja Twarz Brzmi Znajomo o występie Blanki: "całkiem fajnie i czysto śpiewanym refrenem"

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Eurowizja 2023 - GODZINA finału

O której jest finał Eurowizji 2023? Wielki Finał 67. Konkursu Piosenki Eurowizji rozpoczyna się o godzinie 21:00. Transmisję będzie można oglądać na żywo na antenie TVP 1, TVP Polonia lub online na oficjalnym kanale YouTube - Eurovision Song Contest. Pól godziny wcześniej, na antenie Telewizji Polskiej zostanie wyemitowany reportaż z Liverpoolu.

ZOBACZ TAKŻE: Najpierw hejtowali teraz uwielbiają. Awans Blanki na Eurowizji 2023 zjednoczył Polaków

Eurowizja 2023 - o której Polska w finale?

O której godzinie występuje Polska w finale Eurowizji 2023? Kolejność występów ciekawi wiele osób. Godzina występu Blanki w finale Eurowizji 2023 jest już znana. Nasza reprezentantka wystąpi z piosenką "Solo" jako czwarta, wiec należy spodziewać się jej występu około godziny 21:15-21:20. Warto jednak oglądać finał Eurowizji 2023 od samego początku, by nie przegapić występu Blanki.

Sonda
Podobał Ci się występ Blanki podczas drugiego półfinału konkursu Eurowizja 2023?