Elwira Mejk

i

Autor: AKPA Elwira Mejk

GWIAZDY disco polo

Elwira Mejk - wiek, pierwszy mąż, dzieci, mąż, piosenki, rok urodzenia, Instagram

2023-07-09 17:49

Elwira Mejk to polska piosenkarka, znana przede wszystkim z branży disco polo. Ile lat ma piękna blondynka? Jak zaczęła się jej kariera z muzyką? Najważniejsze informacje o artystce disco polo, poznacie czytając nasz artykuł.

Spis treści

 1. Elwira Mejk - wiek, wzrost
 2. Elwira Mejk - mąż, dzieci
 3. Elwira Mejk - piosenki
 4. Elwira Mejk - Instagram

Kto to Elwira Mejk? Internauci poszukują w sieci fraz o piosenkarce takich jak - wiek, pierwszy mąż, dzieci, piosenki i nie tylko. Elwira Mejk, a właściwie to Elwira Smilgin-Brodzik to jedna z popularniejszych artystek w branży disco polo. Założycielka zespołu MEJK, wokalistka, autorka słów, prezenterka, producentka telewizyjna, a nawet i konferansjerka. Kobieta na scenie muzycznej jest od najmłodszych lat, a dokładnie od 4 roku życia. Śpiewała w szkole podstawowej, średniej, a nawet występowała w szkolnym teatrze. Obroniła licencjat na profilu trenera kulturalno-oświatowego, specjalności choreografia tańca ludowego. Gdy powstał zespół MEJK początkowo koncertował na imprezach biesiadnych i okolicznościowych, natomiast od 1999 roku wszedł na sceny polskiej muzyki tanecznej. Co ciekawe, Elwira Mejk oprócz śpiewania widoczna jest także w telewizji w roli prowadzącej Kuchnia POLOwa i Polokoktajl, które emitowane są na antenie Polo TV.

PARAGONY GROZY nad polskim morzem?! #EwelinaPyta

Elwira Mejk - wiek, wzrost

Ile lat ma Elwira Mejk? Kobieta urodziła się 8 września w Morągu, jednak na próżno szukać jej daty urodzenia. Najprawdopodobniej Elwira Mejk ma około 50 lat. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Elwira Mejk? Niestety nie wiadomo także ile wzrostu ma piosenkarka, jednak po zdjęciach i teledyskach, można snuć domysły, że jest naprawdę wysoka.

ZOBACZ TAKŻE: Elwira Mejk pokazała jak walczy z poważną chorobą. Fani są zaniepokojeni!

Elwira Mejk - mąż, dzieci

Czy Elwira Mejk ma męża? Okazuje się, że serce artystki od dawna jest zajęte! Jej mężem jest Mariusz Brodzik, którego piosenkarka poślubiła 9 września 2009 roku. Para ma dwóch synów - Szymona i Filipa.

Elwira Mejk - piosenki

Elwira Mejk ma na swoim koncie wiele piosenek. Do tych najpopularniejszych należą numery takie jak:

 • Tańczę z nim do rana
 • Dotknij mnie
 • Na parterze
 • Tak nie musiało być
 • Z apetytem
 • Halo halo kochanie
 • Sakrament miłości

Elwira Mejk - Instagram

Elwira Mejk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. To właśnie tam publikuje wiele zdjęć i chwali się nawet swoją zgrabną figurą w strojach kąpielowych. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w wyszukiwarkę jej imię i nazwisko lub oficjalny nick @elwiramejk

ZOBACZ TAKŻE: Elwira Mejk odsłoniła ciało. Prawie naga artystka disco polo zachwyca figurą!