Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA

SZOKUJĄCE

Zenek Martyniuk obrzucony jajkami. Natychmiast zareagował! Mocne słowa

2023-07-04 8:45

Zenek Martyniuk został obrzucony jajkami przez uczestnika jego koncertu we Włodawie. Jak wyznał ze sceny, była to pierwsza taka sytuacja w jego kilkudziesięcioletniej karierze. Nagranie z reakcją popularnego wokalisty krąży po sieci. Król disco-polo chciał przerwać swoje show.

Tego koncertu Zenon Martyniuk nie będzie wspominać z uśmiechem na twarzy. Podczas show we Włodawie artystę obrzucono jajkami. Wykonawca hitów Przez twe oczy zielone czy Przekorny los nie krył swojego zażenowania zaistniałą sytuacją. Choć od chwili swojego debiutu przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, grając w sumie kilkanaście tysięcy koncertów, nigdy wcześniej nie spotkał się z takim brakiem szacunku.

Koncertów w trakcie ponad 30-letniej kariery mieliśmy bardzo dużo, ale pierwszy raz nam się to zdarzyło, żeby ktoś w nas rzucił jajkami na scenę. Jeszcze w życiu się nie spotkałem z czymś takim, a zagrałem chyba kilkanaście tysięcy koncertów - wyznał równie wstrząśniętemu incydentem tłumowi.

Martyniuk zaprosił sprawcę zamieszania na scenę. Padły mocne słowa.

Kajra wygina się na samochodzie w lateksowym wdzianku. Ciężko oderwać od niej wzrok!

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Martyniuk obrzucony jajami

Pod sceną zapanowała konsternacja. Na opublikowanych w sieci nagraniach słychać, jak mieszkańcy Włodawy mówią o wstydzie. Wokalista postanowił zapytać ochronarzy, czy schwytali sprawcę.

I co, mamy tego pana, panowie ochroniarze? Chcielibyśmy go poznać, tutaj na scenie. Jak taki chojrak, to zapraszamy go na scenę. Nasz basista bardzo chce go poznać. (...) Powiem państwu szczerze, że przez jednego pana straciliśmy humor i chęć do grania. Chętnie bym zakończył i pożegnał się z państwem, ale mam tam jakąś umowę zobowiązującą i niestety, ale to będzie taki bardzo smutny koncert - dodał.

Sonda
Jesteś fanem Zenka Martyniuka?