Doda zemściła się na byłym niczym Shakira. W piosence ujawniła wiele pikantnych szczegółów!

i

Autor: AKPA Doda zemściła się na byłym niczym Shakira. W piosence ujawniła wiele pikantnych szczegółów!

Doda zemściła się na byłym niczym Shakira. W piosence ujawniła wiele pikantnych szczegółów!

2023-01-19 9:44

W ostatnim czasie jest naprawdę głośno o rozstaniu Shakiry z Pique. Artystka nagrała nawet piosenkę, która mocno uderza w piłkarza, a fani Dody szybko przypomnieli sobie, że ona rónież w 2016 roku zrobiła coś podobnego! Zemsta polskiej piosenkarki była naprawdę mocna, a w numerze "Anżyk" ujawniła wiele pikantnych szczegółów związanych ze swoim ex. Jakich? Będziecie w szoku!

Shakira i Gerard Pique od lat byli na językach wielu osób na całym świecie. Poznali się przed mundialem w Republice Południowej Afryki w 2010 roku, podczas kręcenia teledysku do oficjalnej piosenki mistrzostw świata "Waka, waka (this time for Africa)". Parą zostali jednak w 2011 roku, a owocem ich związku jest 9-letni Milan i 7-letni Sasza. Niestety po 11 latach związku, dokładnie w czerwcu 2022 postanowili się rozstać, a powodem była zdrada. Pique romansował z 23-letnią Clarą Chią Marti, dlatego Shakira nie przeszła obok tego obojętnie i w nowym 2023 roku wydała piosenkę wbijającą szpile swojemu ex! Kolumbijska gwiazda poświęciła cały utwór piłkarzowi Gerardowi Pique i nie przebierała przy tym w słowach, uderzając w byłego partnera, jak i w jego nową dziewczynę. Po tym skandalu fani Dody przypomnieli sobie piosenkę z 2016 roku, w której artystka zrobiła podobny ruch w stronę swojego ex!

ZOBACZ TAKŻE: Tak Doda wyglądała w wieku 16 lat. Szok - to naprawdę ona?

Szybkie pytania - Doda

Doda - piosenka o byłym

Doda zemściła się na byłym w 2016 roku wydając piosenkę "Anżyk". Śpiewała w niej o tym, że była dziewczyną kłamcy, że jej partner pił tyle ile brał, a nawet nawiązała do seksu - "Minut pięć, góra sześć, co noc mikro jęk. A ja nadal Go kochałam". Doda nie wyznała publicznie do kogo była skierowana jej piosenka, jednak do czasu pojawienia się numeru artystka miała za sobą związki z Radosławem Majdanem, Nergalem, a także Błażejem Szychowskim. Doda w relacji na Instagramie opublikowała TikToka, którego stworzyli jej fani.

ZOBACZ TAKŻE: Gorąca Etna rozpala zmysły prężąc się na plaży. Kadry z Zanzibaru zachwycają!

- Miley nagrała "Flowers" o eks, Shakira diss na Pique, a Doda nagrała polską revenge song w 2016 roku. Posłuchajcie tylko tekstu.