Doda i Justyna Steczkowska

i

Autor: AKPA Doda i Justyna Steczkowska

Doda w obcisłej sukience ledwo pląsa za Justyną Steczkowską. Nagranie hitem internetu!

2023-05-22 11:35

Kiedyś zwaśnione wokalistki, dziś jak prawdziwe przyjaciółki. Doda i Justyna Steczkowska spotkały się na planie Szansy na sukces i nie tylko zapozwały razem do zdjęcia, ale także odbyła się lekcja chodzenia w mocno obcisłej sukience. Steczkowska dała swojej koleżance porządną lekcję, a nagranie udostępnione w sieci stało się hitem internetu!

Doda i Justyna Steczkowska niegdyś darły ze sobą koty. Ich konflikt, który rozpoczął się w 2009 roku był jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie! Wszystko zaczęło się na planie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie Doda zasiadała w jury, a Steczkowska była prowadzącą. Podczas jednego z odcinków Doda zarzuciła starszej koleżance, że ta zwraca się do niej per "Dorota" a nie "Doda" i robi to złośliwie. W kolejnych odcinkach wcale nie było lżej. Dżaga dawała upust swojej irytacji i wzajemnie darły koty na antenie. W 2019 roku Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się, a dłoń na zgodę podała właśnie Doda, która organizowała koncert "Artyści przeciw Nienawiści". Artystki wystąpiły razem na scenie, a ich konflikt został zażegnany na dobre.

Szybkie pytania - Doda

Justyna Steczkowska uczy Dodę gracji - WIDEO

Doda i Justyna Steczkowska pojawiły się w finale Szansy na sukces. Opole 2023 i obie wyglądały fenomenalnie. Dżaga na tę okazję założyła złotą, bardzo obcisłą sukienkę, natomiast jej koleżanka postawiła na klasyczną czerń. Sukienka Dody świetnie eksponowała jej sylwetkę, ale utrudniała poruszanie się. W związku z tym poprosiła swoją koleżankę, aby ta nauczyła ją gracji i chodzenia w tak obcisłe sukience. Lekcja Dody i Justyny Steczkowskiej śmiga w sieci na całego, a nagranie stało się totalnym hitem internetu! Poniżej udostępniamy Wam wideo, na którym widać jak Justyna Steczkowska daje lekcję chodzenia Dodzie, która... ledwo za nią pląsa.

ZOBACZ TAKŻE: Doda odgryzła się Górniak. Na reakcję nie trzeba było długo czekać!

Listen on Spreaker.