Doda i Justyna Steczkowska

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS, ARTUR HOJNY / SE

Doda i Justyna Steczkowska kiedyś się nie lubiły, a niebawem wystąpią w duecie. Takiego połączenia nie spodziewał się nikt

2022-04-27 9:18

Kiedyś się nie lubiły, a niebawem wystąpią razem na scenie! Mowa o Dodzie i Justynie Steczkowskiej, które zaśpiewają w duecie podczas SuperHit Festiwalu. Gwiazda znana z takich hitów jak Dżaga, 2 bajki czy Nie Daj Się, będzie świętować 20-lecie swojej kariery - jak się okazuje z przytupem. Sprawdźcie szczegóły!

Doda i Justyna Steczkowska na jednej scenie? Okazuje się, że tak! Artystka znana z takich hitów jak 2 bajki, Szansa, Dżaga czy też najnowszego numeru Fake Love wystąpi 21 maja w Sopocie podczas głośnego wydarzenia jakim jest SuperHit Festiwal Polsat. Gwiazda będzie świętować 20-lecie swojej kariery i jak się okazuje, jej recital będzie z przytupem! Jeszcze kilka dni temu spekulowano, że Doda wystąpi na scenie z Edytą Górniak z którą kiedyś miała konflikt, jednak na jaw wyszło że obok niej stanie inna gwiazda. To dzieje się naprawdę! Doda wystąpi na scenie z Justyną Steczkowską i przed ogromną publicznością zaśpiewają w duecie. Ta informacja mocno zaskoczyła fanów artystek, ponieważ dobrze wiedzą, że kiedyś się nie lubiły. O co chodziło w ich konflikcie?

Szybkie Pytania - Lanberry

Doda i Justyna Steczkowska - konflikt

Konflikt Dody i Justyny Steczkowskiej rozpoczął się około 2008 roku, a publicznie można było dostrzec go w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Doda zasiadała wtedy w jury, natomiast Justyna była prowadzącą. Fani tanecznego show wielokrotnie byli świadkami, kiedy to Doda wielokrotnie poniżała starszą koleżankę z branży, wysyłała w jej stronę wiele uszczypliwych komentarzy, a nawet porównywała ją do Tekli z Pszczółki Mai. Konflikt pań został zażegnany podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści, który organizowała właśnie Doda. Artystka postanowiła wyciągnąć rękę na zgodę do Justyny Steczkowskiej, ale także do Edyty Górniak, z którą była pokłócona od 2007 roku. Powodem ich sporów było nieprzychylne komentowanie twórczości Dody przez Edytę.

Jesteście ciekawi jaką piosenkę zaśpiewa Doda z Justyną Steczkowską? Na razie jest to tajemnica, a wszystkiego dowiemy się podczas SuperHit Festiwalu już 21 maja. My już nie możemy doczekać się tego występu, a Wy?

- Dla takich duetów warto TV włączyć! ???

- Jesteście najlepszym przykładem na to, że zgoda buduje a niezgoda rujnuje. O tym duecie będzie się mówiło ? To pokazuje też Waszą wielką dojrzałość. Brawo dziewczyny! ❤️ (...)

- Tego się nie spodziewałam! ? Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia w Sopocie! ❤️❤️❤️

- To będzie wydarzenie roku ?? albo i dekady ❤️❤️

Kto śpiewa te piosenki? Zgadnij wykonawcę po tytule

Pytanie 1 z 12
Piosenkę "Skrzydlate Ręce" śpiewa: