DeeJayPallaside

i

Autor: materiały prasowe DeeJayPallaside

DeeJayPallaside - kim jest youtuber, który stworzył kawałki Dawaj Rap i Radionautica?

2022-09-28 12:13

Daniel Pawlak, to artysta, którego w Internecie mnie znaleźć pod pseudonimem DeeJayPallaside lub ŻiŻeJ. To właśnie on odpowiada za kawałki takie jak Dawaj Rap, Netflix & Chill, czy też Radionautica. Kim jest youtuber i co warto wiedzieć o jego twórczości? Ten twórca wie jak ogarnąć spore wyświetlenia!

Daniel Pawlak, to artysta, którego a w Internecie mnie znaleźć pod pseudonimem DeeJayPallaside lub ŻiŻeJ. Jest twórcą, który przecierał szlaki w Polskim YouTube – swój kanał Tworzy od 10 lat. Jest autorem kilku tysięcy różnych video - materiałów, które przez wiele lat zmieniały się dostosowując się do odbiorcy. Świeżość, kreatywność i pomysłowość pozwoliły mu na to by przez wiele lat utrzymywał się w TOP 30 polskiego YouTube'a. Daniel zajmuje się produkcją wideo od ponad 11 lat, robiąc to na wielu płaszczyznach. Zajmuje się reklamą w internecie, prowadzeniem sklepu internetowego, tworzeniem odpowiednich koncepcji dla klientów, którzy są zainteresowani współpracą, prowadzeniem wszelkiego rodzaju eventów (jest konferansjerem), prowadzeniem transmisji na żywo, rozbudowywaniem profili - zarówno swoich jak i kont klientów i wieeeele więcej... 

Szybkie pytania - Tribbs

 DeeJayPallaside - twórczość muzyczna

Pierwszy utwór, który pojawił się na jego kanale nosi tytuł "DAWAJ RAP!". Historia tego utworu jest ciekawa. Artysta bowiem zdecydował się podjąć współpracę z Turczenko znając go jedynie powierzchownie - panowie widzieli się raz na jednym z branżowych wydarzeń. Pewnego dnia Wiktor (Turczenko) odezwał się do DeeJaya z propozycją stworzenia jakiejś piosenki i w taki oto sposób powstał utwór. Współpraca się udała, piosenkę obejrzano ponad 190 tysięcy razy. Utwór został nagrany w… sypialni Damian, na sprzęcie, który przywiózł ze sobą tego dnia Turczenko. Miesiąc później, również w warunkach domowych powstał klip do utworu.

Kolejną piosenką wydaną przez DeeJaya Pallasada jest utwór “Netflix & Chill”. Ten choć utrzymany w zupełnie innym klimacie niż poprzedni, również został nagrany we współpracy z Turczenko. Artysta uważa, że jest to najlepsza produkcja z pośród tych, które udało im się wypuścić. Wakacyjny klimat, którego celem jest przedłużenie wolnego! Kolejny raz utwór został odebrany fenomenalnie! Piosenka ma na dzień dzisiejszy prawie pół miliona wyświetleń, których liczba ciągle rośnie. “RANDONAUTICA” jest trzecią propozycją muzyczną wydaną przez DeeJaya Pallaside powstałą przy współpracy z Turczenko. Randonautica to również jedna z kultowych serii filmów, zarówno na YouTube jak i na kanale Daniela. Panowie zdecydowali się więc stworzyć utwór dla fanów serii. I tak oto w mrocznych zakamarkach opuszczonego budynku pod Łodzią został nagrany klip. Utwór ma bardzo ciężki klimat, ale opowiada o wielu etapach, które kojarzone są z Radionauticą.