Dawid Podsiadło

i

Autor: AKPA Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło - wiek, wzrost, koncert, apostazja, dziewczyna, piosenki, Instagram

2023-04-20 13:08

Kim jest Dawid Podsiadło, który czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie? To utalentowany wokalista, za którym szturmem podąża wielu fanów. Polacy uwielbiają jego muzykę, a na koncerty wykupują bilety w mgnieniu oka. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Dawid Podsiadło - wiek, wzrost
  2. Dawid Podsiadło - dziewczyna
  3. Dawid Podsiadło - apostazja
  4. Dawid Podsiadło - koncert
  5. Dawid Podsiadło - piosenki
  6. Dawid Podsiadło - Instagram

Dawid Podsiadło to zdecydowanie jeden z popularniejszych polskich wokalistów w branży muzycznej, dlatego nic dziwnego, że internauci poszukują o nim fraz takich jak wiek, wzrost, dziewczyna i nie tylko! Artysta dał się poznać wszystkim w 2012 roku, kiedy to wziął udział w drugiej edycji programu telewizyjnego X Factor. Od początku był faworytem widzów i jurorów, dlatego nie mogło być inaczej - Dawid Podsiadło wygrał muzyczne talent-show i rozpoczął swoją karierę na dobre. W 2013 roku wydał debiutancki album "Comfort and Happiness", który dotarł do 1. miejsca polskiej listy sprzedaży i rozszedł się ponad 150 tys. egzemplarzy, dzięki czemu zdobył status diamentowej płyty. Kolejne lata potwierdzały tylko jego wielki muzyczny talent, a wszystko nie tylko przez sprzedaż następnych krążków, lecz także nagrody i wyróżnienia, które wpadały w jego ręce.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Dawid Podsiadło - wiek, wzrost

Ile lat ma Dawid Podsiadło? Artysta urodził się dokładnie 23 maja 1993 roku w Dąbrowie Górniczej i jak łatwo można obliczyć w 2022 skończył 29 lat. Internautów zastanawia również to, ile ma wzrostu. Oczywiście to żadna tajemnica. Dawid Podsiadło jest wysokim mężczyzną, ponieważ mierzy 183 cm wzrostu.

Dawid Podsiadło - dziewczyna

Czy Dawid Podsiadło ma dziewczynę? Artysta niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, jednak w ostatnim czasie media zaczęły głośno mówić o tym, że jest zakochany. Wybranką jego serca najprawdopodobniej jest skrzypaczka Magdalena Laskowska. Magda ma na koncie wiele współprac z gwiazdami takimi jak: Ralph Kamiński, Ewa Bem czy też z zespołem Feel.

Dawid Podsiadło - apostazja

Dawid Podsiadło zdecydował się na apostazję. Co to znaczy? Apostazja to nic innego, jak całkowite porzucenie wiary chrześcijańskiej. Artysta zdecydował się na taki krok, ponieważ jak sam stwierdził niewiele łączy go z kościołem.

Dawid Podsiadło - koncert

Koncerty Dawid Podsiadło zawsze cieszą się ogromną popularnością. Okazuje się, że na koncert na Narodowym, który odbędzie się w sierpniu 2023 roku, bilety zostały wyprzedane w mgnieniu oka. To jednak nie koniec zaskoczeń. Pod sceną ma się znaleźć rekordowa liczba osób, ponieważ aż 80 tysięcy jego wiernych fanów!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Podsiadło lepszy od Eda Sheerana. Zarobił 10 milionów złotych w kilka minut!

Dawid Podsiadło - piosenki

Dawid Podsiadło ma na swoim koncie wiele piosenek, które okazały się radiowymi hitami. Zaliczyć do nich można takie kawałki jak między innymi: Małomiasteczkowy, To co masz Ty, Trójkąty i Kwadraty. Dawid Podsiadło nagrał także duet z sanah zatytułowany "Ostatnia nadzieja". Piosenka w pół roku wygenerowała na samym YouTube ponad 37 mln odsłon!

Dawid Podsiadło - Instagram

Dawid Podsiadło jest aktywny na Instagramie. Artystę znajdziecie bez problemu, wpisując jego imię i nazwisko lub oficjalny nick @dylanwishop.

Sonda
Czy jesteś fanem Dawida Podsiadło?