Doda

i

Autor: YouTube/Doda

Doda jest zakochana! Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie

Za nami wielki finał 12 kroków do miłości. W ostatnim odcinku emocjonującego reality-show Doda wyznała, że jest zakochana! Piosenkarka nie znalazła miłości życia wśród uczestników programu, jednak wykorzystała zdobyte w nim doświadczenie.

Doda oficjalnie przyznała, że jest zakochana! Chociaż trudno w to uwierzyć, program 12 kroków do miłości właśnie się zakończył. W ostatnim odcinku reality show, którego celem było poznanie wartościowego mężczyzny na życie, Doda zdecydowała się spędzić weekend na Mazurach ze Stefanem. Przystojny Niemiec nie zawrócił jej jednak na tyle w głowie, by chciała nawiązać z nim miłosną relację. W ostatnich minutach 12 kroków do miłości na wszystkich zawiedzionych widzów czekała niespodzianka. Po 4 miesiącach Doda odwiedziła Leszka Mellibrudę i wyznała mu, że jest zakochana!

Dlaczego Doda z dnia na dzień porzuciłaby karierę? Jej drugie oblicze zdradza wszystko!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Doda zakochana

Eksperyment, jakim okazał się program 12 kroków do miłości, najwyraźniej zaprocentował. Doda wyznała, że jest zakochana, nie zdradzając jednak personaliów ukochanego. Gwiazda zdradziła, że zna partnera już od pewnego czasu, ale prawdziwe uczucie narodziło się między nimi już po zakończeniu show.

Chwilę po emisji ostatniego odcinka 12 kroków do miłości na kanale Dody zadebiutował teledysk do piosenki Wodospady promującej najnowszy album wokalistki zatytułowany Aquaria. W klipie obok Dody występuje niezidentyfikowany przystojniak. Myślicie, że to nowa miłość Doroty Rabczewskiej?