Dawid Kwiatkowski

i

Autor: FOTO TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski odsłonił ciało i się zaczęło. Fanki 'jak można być tak pięknym'

2022-08-04 11:30

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na odważne zdjęcie w social mediach. Wokalista zaprezentował się w prześwitującej koszuli, pokazując tym samym swoje ciało, na którym widnieją tatuaże. W internecie od razu zrobiło się gorąco, a fanki oszalały z zachwytu!

Dawid Kwiatkowski to idol dzieci i młodzieży, który od lat daje czadu w branży muzycznej. Artysta zmienił wizerunek i w nowym wydaniu nadal pokazuje, że oprócz muzycznego talentu, nosi w sobie ciepłe i dobre serce. Dowodem na to są chociażby jego charytatywne działania, bliska relacja z fanami, zachęcanie do spełniania marzeń i pomoc w ich realizowaniu, szczególnie na jego koncertach. W ostatnich tygodniach Dawid Kwiatkowski zaprosił do siebie na scenę kilka osób, spełniając tym samym ich marzenia, co można było zobaczyć w jego social mediach. Jednak nie o tym mowa. Artysta prężnie działa na Instagramie i właśnie tam postanowił opublikować zdjęcie, na widok którego robi się po prostu gorąco!

Dawid Kwiatkowski - wiek, wzrost, życie prywatne, partnerka, brat, Instagram

Sonda
Lubisz Dawida Kwiatkowskiego?

Dawid Kwiatkowski pokazuje ciało

Dawid Kwiatkowski dodał zdjęcie, a w internecie zrobiło się bardzo gorąco! To wszystko przez prześwitującą koszulę, która pokazuje wytatuowane ciało artysty. Vibe wokalisty mocno przypadł do gustu internauto, dlatego nic dziwnego, że nie mogą oderwać od niego wzroku!

- opadła mi szczęka, dzięki

- gorąco mi się zrobiło

- czy mógłbyś przestać mnie zachwycać……? piekny człowieku Ty

- jak można być tak pięknym! ?❤️

Przypomnijmy, że Dawid Kwiatkowski przeszedł metamorfozę wizerunkową. Artysta zapuścił włosy, zmienił styl ubierania się, co jak widać okazało się strzałem w 10-tkę! Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, które zachwyciło internautów. Uwaga - ciężko oderwać wzrok!

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni? Sprawdź czy odgadniesz! QUIZ

WSH IV - Kochali się namiętnie w męskiej ubikacji