Sara James

i

Autor: screen z YouTube/America's Got Talent Sara James

Sara James w America's Got Talent. Kiedy półfinał z gwiazdą na żywo w TV?

2022-08-24 8:01

Sara James zachwyciła jurorów i publiczność w America's Got Talent do tego stopnia, że Simon Cowell, zdecydował się nacisnąć złoty przycisk! Zgodnie z zasadami jest to nie tylko wyróżnienie, ale także automatyczne przejście do półfinału na żywo. Kiedy w telewizji pojawi się odcinek America's Got Talent z Sarą James? Kiedy są półfinały? Sprawdźcie szczegóły.

Sara James w America's Got Talent. Kiedy półfinał na żywo w TV? To zastanawia wiele osób. Sara James ma dopiero 14 lat, a sukcesów może pozazdrościć jej dosłownie każdy. Nie dość, że wygrała czwartą edycję The Voice Kids, to chwilę później zajęła drugie miejsce na Eurowizji Junior 2021 w Paryżu i naprawdę mało brakowało, aby triumfowała na podium. To jednak nie koniec! Sara James postanowiła dalej spełniać swoje marzenia i zdecydowała się na podróż do USA w celu pokazania swojego talentu w Amerykańskim Mam Talent. Jak można było się spodziewać, nastolatka na scenie dała czadu! Sara zaprezentowała się publiczności z piosenką Lovely - Billie Eilish, któa jak się szybko okazało - była strzałem w 10-tkę. Wszyscy byli zachwyceni wokalem Polki, a Simon Cowell - juror, którego każdy uczestnik się boi, nacisnął złoty przycisk, który przeniósł Sarę do półfinału na żywo.

Sara James - wiek, rodzice, wzrost, agt, Mam Talent USA, Eurowizja Junior, piosenki

Sara James ze złotym przyciskiem w Amerykańskim Mam Talent!

Sara James w Mam Talent Ameryka - kiedy półfinał w TV?

Złoty przycisk to nie tylko wyróżnienie, to pewne miejsce w półfinałach America's Got Talent, które odbywają się na żywo. Kiedy i o której godzinie będzie emitowany odcinek z Sarą James? Półfinał z naszą polską dumą, został wyemitowany w nocy z wtorku 23 sierpnia na środę 24 sierpnia tego roku. Jak sobie poradziła? Tego występu nie da się zapomnieć, ponieważ powaliła wszystkich na kolana!

ZOBACZ TAKŻE: Sara James zmiażdżyła konkurencję w Mam Talent Ameryka. Przeszła do finału?

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?