Daj to Głośniej

i

Autor: AKPA

NIESPODZIANKA

Daj To Głośniej może zagrać na Twoim weselu ZA DARMO. Zespół ogłosił niespodziankę dla fanów

2023-08-29 15:03

Ulubiony, a w dodatku popularny zespół na własnym weselu, to marzenie niejednej młodej pary! Emilia Sanecka z grupy Daj To Głośniej ogłosiła fanom radosną nowinę. To nie konkurs, ani żadne losowanie, tylko miły gest dla jednej z młodych par. Co zrobić, by wygrać darmowy koncert popularnego zespołu disco polo? To banalnie proste!

Gwiazdy na weselu to niespodzianka, która coraz częściej pojawia się na tego typu imprezach. Pary młode decydują się zaprosić swojego idola, by zrobić niespodziankę gościom lub dostają taki prezent od przyjaciół, czy też rodziców. Nie od dziś wiadomo, że taki upominek sporo kosztuje. Dla przykładu król disco polo Zenek Martyniuk za występ na weselu bierze około 35 tysięcy złotych, a Sławomir, który śpiewa o Miłości w Zakopanem, życzy sobie nawet około 27 tysięcy złotych! Mimo kwot, które gwiazdy rzucają parom młodym, ci i tak decydują się na niespodziankę z rozmachem. Co zrobić, by ulubiony artysta lub zespół zagrał na weselu za darmo? Teraz jest taka możliwość, a wszystko dlatego, że zespół Daj To Głośniej w taki sposób chce zrobić niespodziankę swoim fanom.

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

Skolim wpadł do Radia SuperNova z ... kurą / wejście antenowe

Daj To Głośniej na weselu ZA DARMO

Daj To Głośniej to polski zespół muzyczny, który dał się wszystkim poznać za sprawą piosenki "Mama Ostrzegała". Numer stał się prawdziwym hitem w sieci i dziś po czterech latach od premiery, zgromadził ponad 202 miliony wyświetleń na YouTube. Nie można zapomnieć o innych kawałkach, takich jak "Zwariowana noc", "Ochotę mam", "Uciekaj dziewczyno", które równie świetnie radzą sobie na rynku muzycznym. Niedawno Daj To Głośniej zaprezentowali wszystkim nowość o tytule "Wesele w Dubaju", która również zbiera pozytywne opinie i już ma ponad 2 miliony odsłon. To właśnie z promocją tej piosenki, związany jest miły gest od całego zespołu. Emilia Sanecka, wokalistka grupy Daj To Głośniej na swoim Instagramie poinformowała o niespodziance. Jest nią darmowy występ zespołu na weselu jednej młodej pary. Jak zrobić, by Emilka wybrała właśnie Ciebie? To banalnie proste! W komentarzu pod rolką Daj To Głośniej należy napisać:

  • gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się Twoje wesele
  • oznaczyć zespół lub DJ’a, który będzie grał na imprezie
  • oznaczyć lokal, w którym wesele się odbędzie
  • napisać na ile gości planuje się przyjęcie
  • oznaczyć swojego przyszłego męża / przyszłą żonę.

Gotowe! Jak dodała wokalistka Daj To Głośniej, to nie jest konkurs i nie będzie też losowania. Grupa wybierze po prostu jedną sympatyczną parę młodą i pojawią się na ich weselu. Więcej informacji znajdziecie na Instagramie Daj To Głośniej. Warto również wiedzieć, że grupa normalnie nie gra na weselach, chyba że z jednym małym wyjątkiem. Mianowicie gdy para młoda wpłaci milion złotych na wybraną przez Daj To Głośniej fundację, wtedy zespół zrobi to z pompą i z ogromną przyjemnością.