GORĄCE ZDJĘCIA

Najgorętsze klaty polskiego disco polo. Ci panowie mocno na to zapracowali

2023-11-08 8:46

Twórcy disco polo nie wstydzą się pokazywać swojego ciała i robią to chętnie nie tylko w teledyskach, ale także w mediach społecznościowych! Panowie chętnie eksponują swoje mięśnie, a także wyrzeźbione klaty i tym samym rozpalają zmysły swoich fanek. Najlepsze klaty disco polo, znajdziesz w naszej galerii. To nie tylko Skolim i Masters!

Oni nie wstydzą się swojego ciała, dlatego śmiało można nazwać ich przystojniakami z branży disco polo. Ich sześciopak na brzuchu robi wrażenie, a w mięśniach można się po prostu zakochać! Nie od dziś wiadomo, że osoby publiczne dbają o siebie w każdym calu. Panie wybierają zabiegi medycyny estetycznej, robią sobie paznokcie, brwi i rzęsy, a panowie... udają się na siłownie! To właśnie tam w pocie czoła pracują nad swoimi mięśniami i robią wszystko, by mieć jak najlepszą klatę. Jednym z artystów disco polo, który regularnie odwiedza siłownię jest Masters, co wielokrotnie jego fani mogli oglądać w mediach społecznościowych. Masters często dzieli się kadrami z siłowni i pokazuje, jak dba o swoją sylwetkę. Kolejną gwiazdą, która nie ma się czego wstydzić jest Skolim. Król latino często pozuje bez koszulki - nawet na swoich koncertach!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Mięśnie i sześciopaki gwiazd disco polo

Twórcy polskiej muzyki tanecznej dbają o siebie nie tylko po to, by zaprezentować swoje muskuły na Instagramie. Robią to by czuć się zdrowo, pewnie i oczywiście zachwycać kobiety. W naszej galerii na górze artykułu możecie zobaczyć artystów disco polo, którzy chętnie pokazują swoje mięśnie lub publikują zdjęcia bez koszulki. Uwaga - można się zakochać!