Byli w Disco Star, a dziś robią wielką karierę. Negatywne słowa jurorów nie podcięły im skrzydeł

i

Autor: screen z YouTube/Polo TV Byli w Disco Star, a dziś robią wielką karierę. Negatywne słowa jurorów nie podcięły im skrzydeł

GWIAZDY

Byli w Disco Star, a dziś robią wielką karierę. Negatywne słowa jurorów nie podcięły im skrzydeł

2023-09-07 14:22

Disco Star to program, dzięki któremu wiele osób może spełnić swoje marzenia. Niestety nie zawsze każdemu idzie po jego myśli, gdyż wymagający jurorzy mają swoje zdanie. Te gwiazdy są jednak dowodem na to, że ciężka praca popłaca i nigdy nie należy się poddawać. Właśnie ci artyści byli w Disco Star i mimo krytyki i odrzucenia z show, są dziś topowymi gwiazdami sceny disco!

Pamiętacie historię Cleo, która przyszła do X Factora i została w nim skrytykowana przez jurorów? Artystka musiała zmierzyć się nie tylko z ostrymi słowami, ale także z odrzuceniem z show na castingu. Mimo to nie poddała się i dziś jest jedną z topowych artystek w polskiej branży muzycznej, zasiada na fotelu jurora w The Voice Kids i jest rozchwytywana przez media. Podobną historię przeżyli artyści disco polo, którzy chcąc spełnić swoje marzenia wybrali się na casting do popularnego programu Disco Star. Niestety nie zachwycili jurorów swoim wokalnym talentem, musieli zmierzyć się z krytyką i odejściem z show na początku jego trwania. O kim mowa? Będziecie zaskoczeni!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc

Kto zrobił karierę po Disco Star?

Kto zrobił karierę po Disco Star? Okazuje się, że są artyści którzy po zdobyciu pierwszego miejsca, ale i mimo odpadnięcia z show, zrobili zawrotną karierę w branży disco. O kim mowa? Będziecie w szoku! Obejrzyjcie naszą galerię i koniecznie przeczytajcie opisy, które się tam znajdują.

ZOBACZ TAKŻE: Skolim zaczynał karierę w Disco Star. Jurorzy byli mocno na NIE!