Cleo, sanah, Łukasz Zagrobelny

i

Autor: AKPA

NIE PODDALI SIĘ

Odrzucono ich z Mam talent, The Voice, ale i tak dają czadu! Kto mimo porażki zrobił karierę?

2024-01-04 8:47

Cleo, Sanah i Łukasz Zagrobelny to gwiazdy, które zostały odrzucone z programów typu talent-show. Okazuje się, że nie są oni jedyni! Sprawdź, które gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie zostały przyjęte do muzycznych programów lub z nich odpadły, a mimo wszystko robią dziś wielką i głośną karierę. Będziesz w szoku!

The Voice of Poland, Mam talent, Idol, X Factor czy też Must Be The Music. To aż pięć najpopularniejszych formatów, które dostarczają widzom emocji i oczywiście muzycznych wrażeń. Powód? To nie tylko dobre kawałki, ale oczywiście uzdolnione osoby, które swoim głosem potrafią zachwycić na maksa! Celem programów tego typu, jest wyłonienie największych talentów i kreowanie ich na gwiazdy. Niestety jak to w życiu bywa, ktoś musi przegrać, aby ktoś musiał wygrać. Okazuje się, że nie zawsze jest tak że wygrywają najlepsi. W polskiej branży muzycznej istnieje wiele gwiazd, które mimo iż odpadły w pierwszych lub dalszych etapach show, dziś robią głośne kariery. Kto należy do tego grona?

The Voice Kids: Cleo nie była w stanie przestać płakać

Odpadli z talent show, a i tak zrobili karierę

Idealnym dowodem na to jest chociażby Cleo, która w 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor. Niestety jurorzy nie docenili piosenki Proud Mery w wykonaniu artystki i nie przepuścili jej nawet do kolejnego etapu. Porażkę zaliczyła także Sanah, która próbowała swoich sił w dwóch programach - The Voice of Poland i Mam talent. Niestety artystka nie przeszła nawet do etapu castingów. Kolejnym przykładem jest także Łukasz Zagrobelny, który w 2003 roku zgłosił się do drugiej edycji programu Idol. Choć artysta zakwalifikował się do grupy "ostatniej szansy", to i tak szybko został odrzucony z programu. Kto jeszcze należy do tego grona? Odpowiedź poznacie w galerii poniżej!