Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA Beata Kozidrak

Beata Kozidrak zaręczona z młodszym o 17 lat partnerem. Pierścionek kosztował krocie!

2023-04-21 9:25

Beata Kozidrak przeżywa drugą młodość i jest szaleńczo zakochana. Wybrankiem jej serca jest o 17 lat młodszy partner, z którym artystka niedawno się zaręczyła. Kim jest tajemniczy mężczyzna, który skradł serce piosenkarki od hitu "Biała armia"? Okazuje się, że narzeczony gwiazdy wybrał dla niej całkiem kosztowny pierścionek.

Beata Kozidrak powiedziała TAK i przeżywa teraz drugą młodość. Piosenkarka od hitu "Biała armia" układa sobie życie na nowo i czerpie z każdego dnia jak najwięcej szczęścia. Mimo iż ostatnie lata nie były dla niej łaskawe, ze względu na wykroczenie w 2021 roku, gdy wówczas jechała autem pod wpływem alkoholu, to teraz kipi prawdziwym szczęściem. Powodem do radości 62-latki jest jej nowy partner, który sprawia że kobieta przeżywa drugą młodość. Teraz okazuje się, że wybranek serca Beaty Kozidrak, który jest od niej młodszy o 17 lat, oświadczył się jej i założył na jej palec kosztowny pierścionek. Piosenkarka pochwaliła się nowym etapem swojego życia na imprezie Pink Party w czwartkowy wieczór 20 kwietnia, a pierścionek pieszczotliwie nazwała "czterema karatami szczęścia". Kim jest wybranek Kozidrak, który zafundował jej tak drogi pierścionek zaręczynowy?

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Beata Kozidrak zaręczona! Kim jest jej partner?

Beata Kozidrak przez 37 lat była żoną Andrzeja Pietrasa, z którym się rozwiodła. Długo nie pokazywała się u boku żadnego mężczyzny, a teraz przeżywa drugą młodość u boku swojego młodszego o 17 lat partnera. Kim jest narzeczony Beaty Kozidrak? To żadna tajemnica! To właśnie Jakub Łuczak, oświadczył się piosenkarce, którego widzowie mogą kojarzyć z drobnych ról w serialu Gliniarze, czy też Barwy Szczęścia. Ukochany Kozidrak na co dzień realizuje się jednak, jako technik elektroradiolog na oddziale stomatologii w jednej z największych klinik w kraju. Póki co Beata Kozidrak nie pokazuje się publicznie ze swoim partnerem, a także na jej social mediach nie znajdziemy ich wspólnych zdjęć. Myślicie, że po zaręczynach to się zmieni?

ZOBACZ TAKŻE: 62-letnia Beata Kozidrak poszła na całość! Zdradziła pikantne sekrety ze swojej sypialni

QUIZ. Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst? Przypomnij sobie, co nucisz pod nosem!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej piosenki Czerwonych Gitar pochodzi tekst: "Niewytańczony wybrzmi bal, bo za jedną siną dalą druga dal"?