Azja Express 2023

i

Autor: AKPA Azja Express 2023

Azja Express 2023 - kto wygrał? Zwycięzca jest znany!

2023-05-27 21:32

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Wielki finał Azja Express 2023 za nami. Kto okazał się być najlepszy? Do kogo trafiła nagroda główna? Werdykt ulubionego programu widzów TVN jest już znany! Jest zaskoczenie?

Azja Express 2023 dobiegła końca. Kto wygrał program? Kto stał się zwycięzcą Azja Express 2023? Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Azja Express dobiegła końca. Przez cały sezon programu, osiem par z odcinka na odcinek stawało na głowie, by wykonać poszczególne zadania i pokonać swoje słabości. Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji brali udział: Czesław Mozil z żoną Dorotą, Krystian Pesta wraz ze swoją siostrą Oliwią, Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek, Katarzyna i Andrzej Gąsiennicowie, Adam Zdrójkowski i jego ojciec Dariusz, Reni Jusis i jej przyjaciel Remigiusz Dorawa, Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą Połeć, a także małżeństwo influencerów - Andziaks i Luka. Kto wygrał Azja Express 2023? Nagroda główna w wysokości 100 000 złotych powędrowała do ulubieńców widzów!

Inflacja wykończy Polaków, a 800 + zniechęci do nauki? #EwelinaPyta

Azja Express 2023 - ZWYCIĘZCA

Kto wygrał Azja Express 2023? Kto, jako pierwszy dotarł na metę w stolicy Uzbekistanu - Taszkencie? Wyniki Azja Express 2023 są już znane! Zwycięską parą została Andziaks i Luka. W ich ręce trafiła nagroda główna. Serdecznie gratulujemy!

Drugie miejsce zajęła Paulina Krupińska z przyjaciółką Izabelą, a trzecie Reni Jusis i jej przyjaciel Remigiusz.

Azja Express 2023 - SPECJALNY ODCINEK

Wszystko co dobre, szybko się kończy - ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Producenci Azji Express postanowili zrobić niespodziankę widzom i przyszykowali dla wszystkich specjalny odcinek programu. Azja Express - po powrocie, czyli specjalny odcinek specjalny programu jest dostępny w serwisie VOD.pl. Jesteście ciekawi jak wyglądał szalony wyścig przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan od kuchni? Co działo się gdy gasły światła kamer? W odcinku specjalnym Andrzej i Kasia Gąsienica, Wojtek Łozowski, Bartek Kochanek, Krystian Pesta, Paulina Krupińska-Karpiel oraz Łukasz Trochonowicz uchylą rąbka tajemnicy. Uczestnicy oglądając najzabawniejsze czy najbardziej wzruszające sytuacje z programu, opowiedzą o nich z własnej perspektywy i skomentują to, co działo się na ekranach widzów przez trzynaście odcinków. Zobaczymy, jakie emocje wywołają w nich fragmenty, w których mierzą się z własnym zmęczeniem, słabością, łzami, ale też, jak wspominają momenty radości czy wdzięczności za okazaną bezinteresowną pomoc.

Listen on Spreaker.